Vyučující


Alenka Šafratová

Pracovala jako ředitelka módy v časopise Elle, v současnosti je majitelkou módní agentury Backstage Production, módní publicistka a stále ještě stylistka (aspoň občas pro “staré známé”).

 

 

Martin Macin

Produkční tělem i duší. Několik let pracoval jako produkční při natáčení reklamních spotů, téměř 5 let jako produkční a zadavatel stylistických zakázek v časopise Žena a život, v současnosti je především hlavní manažer projektů v módní agentuře Backstage Production.

 

Mario Kameník

Jako jediný z celého Backstage týmu odborné znalosti z krejčoviny. Pracoval jako stylista v časopise Elle, Maxim, Marianne, Bravo Girl a Time in, v současné době je nejen módní návrhář (vlastní značka iMario), ale také jako produktový fotograf v lifestylových magazínech.

www.imario.cz

 

Benedikt Renč

Módní a reklamní fotograf, tvůrce módních editorialů pro časopisy Elle, Dolce Vita a další, mladý, nadějný a nekonformní.

www.benediktrenc.com

 

Honza Pokorný

Celý svůj život zasvětil módě. Pracuje jako stylista pro lifestylové časopisy, stylista celebrit, odborník v oblasti osobního stylingu a personal shopper, módní znalec v tom skutečném slova smyslu.

www.facebook.com/…kornyStyling

 

Martina Matyášová

Nejprve začínala jako vizážistka a stylistka a zanedlouho už zastávala post ředitelky módy v časopise Marianne a Žena a život. V minulosti byla šéfredaktorkou elle.cz, marieclaire.cz, módní publicistkou a styling je pro ní stále srdeční záležitostí. Nyní její posřehy najdete na:

www.martimaty.cz

 

Jakub Polanka

Módní návrhář a vizionář. Přijíždí k nám na přednášky z mekky módy – Paříže, kde už několik let žije a tvoří.

www.jakubpolanka.com

 

 

 

Klárka Tománková

Začala pracovat jako decor stylistka po úspěšné kariéře jako ředitelka produkce časopisu Elle, aby mohla kreativně pracovat se svou vášní pro design, umění, cestování, jídlo i kosmetiku. V současné době pracuje pro časopisy Dolce Vita, Elle, Žena a život, F.O.O.D., Proč ne?, New York Time Magazine, FHM a také pro spoustu světových značek jako je třeba obchodní dům Macy's.

www.klaratomankova.com

 

 

Robert Vano

Světoznámý fotograf, make-up & hair stylist, velmi renesanční a obdivuhodná osobnost módního průmyslu. Má několikaleté zkušenosti s fashion business v zahraničí, osobně se setkal s největšími módními ikonami a jeho přednášky patří ke zlatému fondu Školy stylu.

www.robertvano.com

 

Pavlína Jágrová

Jedna z velmi úspěšných absolventek Školy stylu. Mladá, nadějná, s velmi osobitým vkusem a stylem. Její blog patří k tomu nejlepšímu, co se v Čechách publikuje on-line. Kromě svého blogu založila i internetový magazín FASHIONIZED.NET.

www.pavlinajagrova.com

 

Janka Letková

Úspěšná absolventka Školy stylu Backstage, stylistka a vizážistka. V současné době se nejvíc věnuje make-upu na focení módních editorialů i reklamních kampaní. Pracuje jako ambasador kosmetické značky Bobbi Brown pro Českou republiku.

www.facebook.com/JankaLetková

 

Před zahájením kurzu i v jeho průběhu mohou posluchači získat užitečné informace od úspěšných účastnic minulých kurzů, které po celou dobu kurzů působí jako konzultantky.