Vyučující


Alena Šafratová

Pracovala jako ředitelka módy v časopise Elle, v současnosti je majitelkou módní agentury Backstage Production, módní publicistka a stále ještě stylistka (aspoň občas pro “staré známé”).

 

   

Mario Kameník

Jako jediný z celého Backstage týmu odborné znalosti z krejčoviny. Pracoval jako stylista v časopise Elle, Maxim, Marianne, Bravo Girl a Time in, v současné době je nejen módní návrhář (vlastní značka iMario), ale také produktový fotograf v lifestylových magazínech.

www.mario-foto.cz

 

Honza Pokorný

Celý svůj život zasvětil módě. Pracuje jako stylista pro lifestylové časopisy, stylista celebrit, odborník v oblasti osobního stylingu a personal shopper, módní znalec v tom skutečném slova smyslu.

www.facebook.com/…kornyStyling

 

   

Jakub Polanka

Módní návrhář a vizionář. Přijíždí k nám na přednášky z mekky módy – Paříže, kde už několik let žije a tvoří.

www.jakubpolanka.com

 

   

Klárka Tománková

Začala pracovat jako decor stylistka po úspěšné kariéře jako ředitelka produkce časopisu Elle, aby mohla kreativně pracovat se svou vášní pro design, umění, cestování, jídlo i kosmetiku. V současné době pracuje pro časopisy Dolce Vita, Elle, Žena a život, F.O.O.D., Proč ne?, New York Time Magazine, FHM a také pro spoustu světových značek jako je třeba obchodní dům Macy's.

Ve Škole stylu BACKSTAGE je také hlavní lektorkou na workshopech o DEKOR STYLINGU.

www.klaratomankova.com

 

 

Robert Vano

Světoznámý fotograf, make-up & hair stylist, velmi renesanční a obdivuhodná osobnost módního průmyslu. Má několikaleté zkušenosti s fashion business v zahraničí, osobně se setkal s největšími módními ikonami a jeho přednášky patří ke zlatému fondu Školy stylu.

www.robertvano.com

 

 

Ejvi Mchitarjan

Jedna z nejúspěšnějších českých blogerek. Svůj blog vede od roku 2010 a za ta léta si získala desetitisíce stálých čtenářů. Její přednášky zahrnují nejen kompletní „návod“ na skvělý blog, ale spoustu tipů z oblasti marketingu, kterému se Ejvi profesně věnuje.

Ve Škole stylu BACKSTAGE je hlavní lektorkou na workshopech o MÓDNÍM BLOGOVÁNÍ.

www.ejvifreedom.com

 

 

Evelína Štěpanovská

Úspěšná absolventka Školy stylu, stylistka a . V současné době se nejvíc věnuje střídavě práci kostýmní výtvarnice při natáčení filmů pro český i zahraniční trh a své soukromé klientele, pro kterou zajišťuje osobní styling.

Ve Škole stylu je také hlavní lektorkou na WORKSHOPU OSOBNÍHO STYLU a personal styling přednáší i v rámci KURZŮ STYLINGU. Kromě toho se o vás také postará, budete-li si chtít u nás objednat SOUKROMOU KONZULTACI nebo NÁKUPY SE STYLISTKOU.

https://www.facebook.com/stylistevelina

 

 

Před zahájením kurzu i v jeho průběhu mohou posluchači získat užitečné informace od úspěšných účastnic minulých kurzů, které po celou dobu kurzů působí jako konzultantky.