O NÁS

Škola stylu vznikla v roce 2009 a do dnešního dne absolvovalo kurz stylingu už 500 absolventů z ČR, ale i ze Slovenska, Ruska a Ukrajiny. Vedle pořádání vzdělávacích kurzů a workshopů v oblasti módy a osobního stylu, poskytuje Škola stylu také individuální proměny klientek a klientů nebo školení pro firmy.

Zakládáme si na tom, že v naší škole vyučují pouze ti nejlepší profesionálové z oboru. Nejsme škola plná teoretiků, kteří se s praxí nikdy nesetkali. Každý jednotlivý lektor je ve svém oboru úspěšný a díky tomu dokáže předat posluchačům nejen teoretické základy, ale i spoustu praktických zkušeností.

Nezapomeňte se podívát na náš BLOG, kde můžete načerpat inspiraci a také se o nás dozvědět ještě mnohem víc.

 

 

ALENA ŠAFRATOVÁ

Zakladatelka a majitelka
kontakt: alenka@skolastylu.cz

Pracovala jako stylistka na volné noze, módní redaktorka v časopisu Žena a život a jako ředitelka módy v časopisu Elle. Protože má celoživotně problém s autoritami a ranním vstáváním, rozhodla se, že už nemůže být zaměstnanec a před dvanácti lety si založila vlastní firmu. Má ráda vtipné muže, velká auta a zbožňuje psy.

 

HOSTUJÍCÍ LEKTOŘI:

Klárka Tománková

Začala pracovat jako decor stylistka po úspěšné kariéře jako ředitelka produkce časopisu Elle, aby mohla kreativně pracovat se svou vášní pro design, umění, cestování, jídlo i kosmetiku. V současné době pracuje pro časopisy Dolce Vita, Elle, Žena a život, F.O.O.D., Proč ne?, New York Time Magazine, FHM a také pro spoustu světových značek jako je třeba obchodní dům Macy's.

klaratomankova.cz

Robert Vano

Světoznámý fotograf, make-up & hair stylist, velmi renesanční a obdivuhodná osobnost módního průmyslu. Má několikaleté zkušenosti s fashion business v zahraničí, osobně se setkal s největšími módními ikonami a jeho přednášky patří ke zlatému fondu Školy stylu.

www.robertvano.com

Honza Pokorný

Celý svůj život zasvětil módě. Pracuje jako stylista pro lifestylové časopisy, stylista celebrit, odborník v oblasti osobního stylingu, módní znalec v tom skutečném slova smyslu.

www.facebook.com/HonzaPokornyStyling

Mario Kameník

Pracoval jako stylista v časopise Elle, Maxim, Marianne, Bravo Girl a Time in, v současné době je nejen módní návrhář (vlastní značka iMario), ale také produktový fotograf v lifestylových magazínech, nejlepší krejčí, jakého známe a vyznavač ekologického způsobu života.

www.mario-foto.cz

Ejvi Mchitarjan

Jedna z nejúspěšnějších českých blogerek. Svůj blog vede od roku 2010, v roce 2014 a 2016 byla v soutěži Blogerka roku na 3. místě v kategorii Fashion. Její přednášky zahrnují nejen kompletní "návod" na skvělý blog, ale spoustu tipů z oblasti marketingu, kterému se Ejvi profesionálně věnuje.

Ve Škole stylu je hlavní lektorkou na workshopech o MÓDNÍM BLOGOVÁNÍ.

www.ejvifreedom.com

Evelína Štěpanovská

Úspěšná absolventka Školy stylu, stylistka a kostýmní výtvarnice. V současné době se nejvíc věnuje střídavě práci kostýmní výtvarnice při natáčení filmů pro český i zahraniční trh a své soukromé klientele, pro kterou zajišťuje osobní styling.

Ve Škole stylu je také hlavní lektorkou na WORKSHOPU OSOBNÍHO STYLU. Kromě toho se o vás také postará, budete-li si chtít u nás objednat SOUKROMOU KONZULTACI nebo NÁKUPY SE STYLISTKOU.

www.facebook.com/stylistevelina/?pnref=about.overview

Helena Plívová

Začala svou kariéru v marketingovém světě těch největších reklamních agentur a po 15 letech přešla na volnou nohu. V současnosti se stará o marketingové aktivity svých klientů, kam patří například největší česká kosmetická značka.

Tereza Michovská, MBA

Má zkušenosti s PR a marketingem v módním oboru. Pracovala v časopise Elle, v současné době spolupracuje s nejlepší módní PR agenturou v ČR, pro kterou exkluzivně zajišťuje PR například pro světoznámou značku Tiffany & Co.

Ve Škole stylu je hlavní lektorkou na workshopech o MÓDNÍM MARKETINGU A PR.