O nás


 

 

 

Co je Škola stylu BACKSTAGE?

 

Škola stylu BACKSTAGE vznikla v roce 2009 a do dnešního dne absolvovalo kurz stylingu už 500 absolventů z ČR, ale i ze Slovenska, Ruska a Ukrajiny. Vedle pořádání vzdělávacích kurzů a workshopů v oblasti módy a osobního stylu, poskytuje Škola stylu také individuální proměny klientek a klientů nebo školení pro firmy.

 

Kromě toho spolupracujeme s různými tištěnými i internetovými médii, pro která vytváříme stylistické poradny a odborné články o stylingu a trendech. Naše odborné rady a komentáře se pravidelně objevují v TV pořadech ve VIP Zprávách na Primě, v publicistických pořadech na ČT1, atd. Alespoň některá videa z TV pořadů můžete shlédnout v naší video galerii.

 

A k tomu všemu provozujeme STYLE MAGAZINE na těchto stránkách, kde se každý den snažíme dívkám a ženám přinášet konkrétní praktické tipy, rady a inspirace nejen na nákupy, ale ohledně oblékání a osobního stylu všeobecně.

 

 

 

Kdo je Škola stylu BACKSTAGE?

 

ALENA ŠAFRATOVÁ

Zakladatelka a majitelka

kontakt: alenka (zavináč) skolastylu.cz


Pracovala jako stylistka na volné noze, módní redaktorka v časopisu Žena a život a jako ředitelka módy v časopisu Elle. Protože opravdu nenávidí ranní vstávání a také má celoživotně problém s autoritami, rozhodla se, že už nemůže být zaměstnanec a před deseti lety si založila vlastní firmu. Má ráda vtipné muže, velká auta a zbožňuje psy.

 

 
 

ALEXANDRA FRÁŇOVÁ

Redaktorka, stylistka, blogerka

kontakt: magazine (zavináč) skolastylu.cz


Alex minula svým akademickým oborem. Vystudovala právnickou fakultu, ale už během posledního ročníku stihla absolvovat kurz stylingu ve Škole stylu a učinit definitivní rozhodnutí – chce v životě být víc kreativní, než jí umožňuje právnický obor. Těsně před státnicemi vyhrála konkurz na novou posilu do Backstage týmu a od té doby se o nás všechny stará s láskou a úsměvem. K tomu stíhá připravovat články na blog, starat se o naše kurzistky i klienty, fotit, psát, stylovat… A ještě doma prát dresy svému příteli/sportovci :-)

   

 

+ SKVĚLÝ TÝM EXTERNÍCH LEKTORŮ