OSOBNÍ KONZULTACE

3 hodiny

PROČ BYSTE MĚLA VYUŽÍVAT SLUŽEB OSOBNÍ STYLISTKY?

Máte doma šatník plný oblečení, ale nemáte co na sebe? Když vkročíte do obchodu s oblečením, chtěla byste všechno, ale odejdete s prázdnou? Nejste si jistá, co vám skutečně sluší? Nemáte se s kým poradit? Nedokážete přesně pojmenovat svůj osobní styl? Jestli jste odpověděla ANO alespoň na jednu z otázek, jste tady správně. Právě konzultace s osobní stylistkou je přesně to, co potřebujete.

Využívat služeb osobní stylistky je stejně přirozené, jako pravidelně navštěvovat kadeřníka. Taky si přece nestříháte vlasy doma sama, že? A jestli ano, okamžitě s tím přestaňte! :-)

Termíny

  • Termín individuální podle vašeho výběru

Přihlásit se

CO VÁS BĚHEM OSOBNÍ KONZULTACE ČEKÁ:

Službu osobní stylistky si můžete jednoduše objednat formou přihlášky (viz rámeček vpravo nahoře). Před samotnou konzultací vás stylistka požádá o zaslání vaší současné fotografie a také vašich tělesných mír. To vše bude potřebovat k tomu, aby se na vaši konzultaci mohla perfektně připravit.

Se stylistkou se setkáte u nás ve studiu, kde budete mít zaručené absolutní soukromí. Proberete do detailu váš typ postavy, definujete společně váš osobní styl a dostanete konkrétní doporučení typů oblečení, které se hodí jak pro vaši postavu, tak pro váš životní styl.

 

V rámci konzultaci si můžete zvolit i další služby, a to nákupy se stylistkou, reorganizaci šatníku, osobní konzultaci s vizážistkou.

 

CENÍK

Samostatná konzultace se stylistkou: 4000 Kč/3 hodiny

Nákupy se stylistkou: 4000 Kč/3 hodiny

Reorganizace šatníku: 4000 Kč/3 hodiny

Samostatná konzultace s vizážistkou: 4000 Kč/3 hodiny

 

PRO SPECIÁLNÍ POŽADAVKY, DÁRKOVÉ POUKAZY NEBO JAKÉKOLI DOTAZY NÁS KONTAKTUJTE MAILEM: info@skolastylu.cz

 

Služby jsou poskytovány v Praze. V případě mimopražské adresy bude účtována navíc doprava.