Pravidla kurzu

Pravidla pro účast na kurzech ŠKOLY STYLU

 

1.Přihlášky a rezervace kurzu

Na kurzy je možné přihlásit se s pomoci elektronické přihlášky na našich internetových stránkách. Přijetí elektronické přihlášky vám potvrdíme e-mailem, ve kterém naleznete všechny informace ohledně začátku a průběhu kurzu. Přihláška se stává platnou v den připsání zálohy na účet pořádající agentury. Záloha u KURZU STYLINGU činí 1/5 z celkové částky, tj. 5000 Kč. Tato záloha je splatná do týdne od odeslání přihlášky.
V případě neuhrazení zálohy vyplněná přihláška nenabude platnosti.2.Úhrada kurzovného

Kurzovné lze uhradit bezhotovostně na náš účet před zahájením kurzu nebo první den zahájení kurzu, nebo v hotovosti přímo v naší škole. Přijetí bezhotovostní platby vám potvrdíme na váš e-mail nebo sms zprávou.

 

3.Co zahrnuje kurzovné

Kurzovné zahrnuje drobné občerstvení (kávu, čaj) a veškeré pomůcky a učební skripta, které potřebujete v rámci výuky + výstupy z praktických zkoušek, které slouží jako prezentace práce do vašeho portfólia.

 

4.Storno podmínky, neúčast na některých lekcích

Pro rezervaci kurzu je nutné uhradit zálohu (viz výše), tato záloha je nevratná. Pokud kurzovné zaplatíte předem a pak svoji účast na kurzu zrušíte před zahájením kurzu vám vrátíme 90% z ceny kurzovného. Neúčast na lekci z jakéhokoli důvodu (například nemoc, dovolená, služební cesta, pracovní vytížení apod.) nejsou důvodem k vrácení poměrné části kurzovného. V případě neuspořádání kurzu ze strany Školy stylu z důvodů nepředvídatelné události či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu. Po zahájení výuky se kurzovné nevrací.

 

5.Změny ve výuce

      Vyhrazujeme si právo změny lektora a ze závažných důvodů také i právo změny data a místa konání lekce. Všechny případné změny budou ohlášeny účastníkům e-mailem nebo sms zprávou.6.Osobní údaje

Účastník kurzu souhlasí, aby společnost Škola stylu, s.r.o. (dále jen „společnost”) zpracovávala poskytnutou emailovou adresu pro marketingové účely společnosti, tj. k nabízení výrobků a služeb, zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách a k zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zák. č. 480/2004 Sb., a to až do odvolání souhlasu. Odvolání lze uskutečnit prostřednictvím linku ze zaslané emailové zprávy. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas se nevztahuje na další osobní údaje a hodnocení, které jsou archivovány.

Děkujeme, že respektujete všeobecná pravidla účasti na kurzech Školy stylu a těšíme se s vámi na viděnou na kurzu.