ASYMETRIC TUNIC

May 31, 2016

V neděli skončil kurz stylingu, tři další následující víkendy budou ještě plné workshopů, ale pak už mi oficiálně začínají prázdniny. Chvíli je musím strávit v Praze, protože můj drahý nutně potřebuje objevovat krásy Prahy (co ti cizinci na těch dlažebních kostkách, na kterých je nemožné procházet se v podpatcích, pořád mají?!?! :)  A pak tjadá.... Dubai, here I come. Ještě jsem tam nikdy nebyla, takže jestli někdo z vás, drahých čtenářů, má nějaké tipy, sem s nimi, prosím prosím prosím! Kromě tax free shoppingu, o tom už vím :-)

 

A pro pobavení pro vás mám svůj zamilovaný život v číslech za poslední 2 měsíce:

  • do mojí kanceláře bylo do dnešního dne doručeno 480 růží
     
  • na telefonu jsem strávila přibližně 176 hodin
     
  • na whatsappu psaná konverzace překročila archivovací limit (to mě hodně pobavilo :)
     
  • .... a poprvé v životě jsem se objednala na profesionální waxing!

 

Z toho posledního mám absolutní hrůzu. Narozdíl od naší Alex, kterou když štípnete, tak se rozpláče, se neděsím té bolesti, to je mi šumák, pro krásu se musí trpět. Ale tak strašně se stydím, že to pravděpodobně nepřežiju. A nechat se depilovat oblečená mi nepřijde jako úplně dobrý nápad :-)))

 

Přeju vám krásný a úspěšný den! Xo, Vaše Alena (co má momentálně z kanceláře květinářství)

 


 
	Total look (asymetric tunic, silk trousers, shoes) – ZARA

	Bag – CHANEL

	Necklace – HOUSE OF HARLOW

	Sunnies – RAY BAN

	 

Total look (asymetric tunic, silk trousers, shoes) – ZARA

Bag – CHANEL

Necklace – HOUSE OF HARLOW

Sunnies – RAY BAN

 

7 Comments
Category: Outfit

Tereza J. May 31, 2016 08:12 am
Alenko! Vlasy, košile, boty, kabelka a celkově úplná pecka!! Přeju hodně štěstí v zamilovanosti, ať ta euforie vydrží na věky věků :)
reply
Gábina May 31, 2016 10:08 am
No, v tom čase budete mať v Dubaji na poriadne horúco. Počas ich víkendu (piatok a sobota) odporúčam opustiť hotel a ísť na výlety. Treba zažiť At the Top, Burj Khalifa a lístky si kúpiť o pár dní skôr. Na mieste sú totiž drahšie ( túto službu ponúka väčšina dobrých hotelov). Za pozretie stojí ich múzeum a dobré je najať si auto z hotela so šoférom na celý deň a nech pekne urobí vyhliadkovú jazdu po Dubaji. Čo sa týka The Dubai Mall, tak za tie roky sa tam toho dosť zmenilo a naposledy mi neprišlo až tak výhodné tam nakupovať. Napr. topánky Valentino vychádzali takmer o 200€ drahšie ako vo Viedni.
reply
Maca Čierna May 31, 2016 10:08 am
Krasnaaaaaaaaaa! :-*
reply
Veronika H. May 31, 2016 10:08 am
Alenko, záříš :)
reply
Jana May 31, 2016 10:08 am
Haha, i kdybys nenapsala, že jsi zaláskovaná, tak je to poznat na sto honů:-))) Vypadáš krásně, protože se krásně cítíš a to je ten nej recept na krásu. Moc ti to přeju a užívej si plnými doušky:-) PS: proboha, kde se takový gentlemani berou???
reply
Bláňa May 31, 2016 10:48 am
Přesně jsem to chtěla napsat jako Jana :-D Alenko tobě to slušelo vždycky, ale tohle je vážně pecka!! Neuvěřitelně záříš, jde to hrozně vidět :-DDD a nemůžu si odpustit ti napsat, že jsi prostě hubená !! Když si vzpomenu na tvůj článek, jak furt plaveš a nic :-D .....tak teď teda jo!! Stejně je ta láska nejlepšejší na celým světě :-D
reply
Alena May 31, 2016 10:05 pm
Taky nechápu, jak můžeš tvrdit. že jsi nezhubla, když očividně ano. Sluší ti to moc!
reply
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment