#FROMWHEREISTAND

August 21, 2014

Když jsme u těch pletenin, včera jste mohli tenhle svetr vidět vyfocený na prknech a dneska jsem na prknech (co znamenají svět) celá já :-)  Ještě posledních pár dnů/týdnů si budu užívat světlé barvy, než se zase celá zabalím do černé (z čehož můžete celkem snadno usoudit, jak moc nesnáším zimu). A přesně, jak píše Maruška, konec léta a začátek podzimu je v módě fajn právě kvůli tomu, že můžete chodit na boso a nosit svetry na holé tělo (ne, kašmír fakt nekouše ;-)

 

Mimochodem, jestli chcete slyšet něco osobního (chcete, ne?), tak hlava u fotek chybí, protože jsem měla kocovinu jako prase :-) 

xo

Alen-a

 

 

Speaking of knits, you could see this knit yesterday as still life pic and today the entire outfit. I'm trying to enjoy light colors as much as possible untill I will wrap myself in black (that's how much I hate winter time). This time of year is great for wearing knits on bare body and barefoot. Btw, do you want to hear something personal? Of course you do ;-)  My head is missing because of hangover as hell :-)


 
	Knit – HUNKYDORY, Leather trousers – IM x H&M, Slingback pumps – MASSIMO DUTTI.

Knit – HUNKYDORY, Leather trousers – IM x H&M, Slingback pumps – MASSIMO DUTTI.

5 Comments
Category: Outfit

Zuza K. August 21, 2014 05:18 pm
okej, neni to uplne o outfitu, ale ... "hlava u fotek chybí, protože jsem měla kocovinu jako prase :-)" ... X-D))) http://replygif.net/567
reply
Peťula August 21, 2014 07:07 pm
Prosím, prosím, kde se dají sehnat kašmírové svetry? Ať hledám, kde hledám, mají většinou strašně málo % obsahu kašmíru :(
reply
Škola stylu BACKSTAGE August 21, 2014 09:12 pm
Peťulo, já je kupuju na matchesfashion.com. Ale připrav se, že 100% kašmír je fakt darda. Ale zase je pěkný, že když ho nevypereš v teplé vodě, tak ti vydrží na CELÝ ŽIVOT ;-) Jedny z nejlepších (a vlastně i celkem nejlevnějších) má značka VINCE: http://rstyle.me/n/n29u88egw . A taky EQUIPMENT, od nich mám všechny kašmíry já: http://rstyle.me/n/n295u8egw .
Nela August 22, 2014 02:26 pm
V Indii mají nádherné a kvalitní kašmírové svetry, šály, rukavice...všechno :-) za směšné ceny. Tohle jsou šílené částky i za kašmír. Stejně tak hedvábí. Ono je to super, že to vydrží a vypadá to krásně, ale ta starost o to je strašně náročná. A nosit všechny svetry/halenky do čistírny, to je myslím pro 95 % populace také sci-fi.
reply
Škola stylu BACKSTAGE August 22, 2014 02:28 pm
No, ona letenka do Indie taky není nic levného ;-) A popravdě, všechny své kašmíry a hedvábí vždycky peru doma a jsou v naprosto perfektním stavu. Stačí jen ten "prací pytlík", program na studeno, sušit na ručníku a je to.

+ Add your comment