5 BEAUTY HACKS

March 25, 2016


Dneškem začíná prodloužený víkend, což pro mnohé z nás znamená odjezd za příbuznými, výlet do jiného města, odpočinek na horách... a taky balení. A jak to tak bývá, většinou doma zapomeneme polovinu „životně důležitých“ věcí a na řadu přichází improvizace. Takže místo příjemně stráveného víkendu jsme ve stresu z mastných vlasů, zapomenutých očních linek nebo obrovského pupínku, který nám zrovna roste. Máme pro vás 5 jednoduchých beauty triků, které vás zachrání v každé situaci. A můžete se na ně spolehnout, my je musely použít už nesčetněkrát. 

 

Problém č. 1: Mastné kořínky

Začínají se vám mastit kořínky, ale na zdlouhavé mytí nemáte zrovna čas? Pokud váš suchý šampon zůstal pěkně v teple domova, nezoufejte. Místo něj použijte pudr na obličej, naneste štědrou vrstvu na štětec a vklepejte do mastných kořínků. Pudr mastnotu vstřebá a vy můžete otravné mytí vlasů s klidem přesunout.

 

Problém č. 2: Vaše kosmetická taštička obsahuje asi 3 produkty

Jste pozvaná na večeři, kterou jste během balení rozhodně neplánovala a máte s sebou akorát řasenku a rtěnku? I s nimi se dá vykouzlit dokonalá tvář. Barvu z řasenky naneste na tyčinku do uší a vytvořte si lehce rozmazané linky. Nanášejte těsně k linii řas a čistou tyčinkou rozetřete do ztracena. Sexy pohled zaručen. Rtěnku použijte místo tvářenky – naneste ji na prsty a jemně vklepávejte do tváří.

 

Problém č. 3: Návrat do puberty

Už vám dávno bylo 13 a stejně se sem tam objeví pupínky, obzvlášť, když je nejméně potřebujeme a nemáme na ně žádné zázračné lahvičky a mastičky? Naneste na pupínek přes noc trochu zubní pasty – ta ho vysuší a ráno bude méně viditelný.

 

Problém č. 4: Probudily jste se s úplně oteklým obličejem

Změna prostředí, jiná voda, ponocování, to všechno může vyvolat nepříjemně nateklý obličej. Poproste paní domácí, nebo hotelovou službu o dva pytlíčky zeleného čaje a pořádně je namočte v ledové vodě. Přikládejte je na oteklá místa – kombinace antioxidantů a studené vody otoky zmírní a dříve vrátí vaše tváře do normálního stavu.

 

Problém č. 5: Zapomněly jste lak na vlasy

A ty si teď žijí svým životem, elektrizují a poletují všude možně. Budete potřebovat hřeben a papírový ubrousek. Ten na hřeben navlečte (propíchejte jím štětinky hřebenu) a učesejte se. Vlasy přestanou lítat a statická elektřina zmizí. Pro ještě lepší efekt si nakrémujte ruce a prsty vlasy prohrábněte do požadovaného tvaru. Osvědčený trik a naše poslední záchrana obzvlášť v zimních měsících. 

 

Znáte nějakou osvědčenou beauty radu, která vás na cestách už nejednou zachránila?

 

@Pinterest


Tags: , , , , , , , , , ,
3 Comments
Category: Beauty

Anonym March 26, 2016 08:52 am
Skvele beauty triky, klobouk dolu. Velmi uzitecne. Uz dlouho js necetla povedenejsi rady. Diky za to!
reply
Muffina March 27, 2016 07:09 pm
O zubnej paste to viem už dlhšie... a využila som ju aj tento víkend - a deti sa ohromne bavili X;-p
reply
Vladimíra March 27, 2016 07:57 pm
Ahojda milá děvčátka :-), prima rady - díky moc, já jsem byla již nucena použít před časem improvizaci s "pouhou rtěnkou a řasenkou", kupodivu to dopadlo OK, až jsem se divila :-), a tyto rady si píši za ušiska :-) mějte se fajnově !!!!!!!!!
reply
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment