5 SHOES ADVICES

September 01, 2015


Pinterest

 

Pořídit si vysněné boty na podpatku a vědět, že jen pohled na ně je nesnesitelný, může být lehce frustrující. Proto je lepší se těmto smutným nákupům vyhnout a řídit se radami a tipy, které jsou ověřené, vyzkoušené a léta užívané. Uvidíte, že se díky tomu budete hned cítit lépe, vyhnete se zbytečným puchýřům a krvavým šrámům na nohách, navíc si ušetříte smutek, až budete dávat pár nepohodlných střevíčků pryč.

 

  1. Když jste na pochybách, zda si pořídit, boty, které máte úplně na knop (a myslíte, že se roztáhnou) nebo ty, co vám jsou volnější, vždy raději volte variantu číslo dvě. Extra vložky si do nich můžete pořídit kdykoliv.

  2. Věřte, že ne všechny podpatky ve vašem botníku musí mít minimálně 12 cm. Schválně si někdy vyzkoušejte třeba „kačenky“. Chůze v nich je mnohem pohodlnější, stabilnější a kličkování po kočičích hlavách o něco lehčí.

  3. Střídejte různé typy a střihy bot. Nezasekávejte se zbytečně jen na lodičkách do špičky, ale obujte také sandálky, šněrovací, celokožené kotníčkové...

  4. Nikdy, opravdu nikdy, si neobouvejte nové boty na plánovaný večírek. Vyrazit na mejdan v nerozchozených a neotestovaných botách, může být opravdu peklo.

  5. Vychytávkou, která se vám vejde i do toho nejmenšího psaníčka, můžou být vatové tampónky. V případě krize a nesnesitelné bolesti si jimi v uzavřených botách obložte prsty.   

     


Get the look

Tags: , , , , , , , , , , ,
4 Comments
Category: How to

Claudia September 01, 2015 03:53 pm
A pak je na tom někdo tak špatně jako já, že jakoukoliv botu si koupí - ortopedickou, vysoku, nízkou, žabky, baleríny, cokoliv, tak mu to vždycky rozřeže nohu do krve.. já letos chodim a nohy mám jeden šrám vedle druhýho:-// tak nevim co dělám špatně:D
reply
Vladimíra September 01, 2015 09:33 pm
Claudi, víš co zkus, než obuješ nové boty, preventivně si problematická místečka oblep, náplasti prodávají i u nás v poměrně širokém výběru. Přeji mnoho úspěchů !
reply
Anonym September 02, 2015 10:29 am
Diky za radu.. To uz jsem taky zkusila,ale v tom horku mi všechny naplasti upadaly
Anonym September 02, 2015 09:46 pm
Budu asi za hnidopicha - ale "advice" je nepočitatelné (takže spíše 5 pieces of advice) :)
reply

+ Add your comment