ALL GREY

January 30, 2017


Podle mých posledních outfitů to vypadá, že grey is my new black. Má to jednoduché vysvětlení. Na kurzech stylingu už léta učím, že černá barva je sice super na zakrytí problematických partií a že hezky zhubeňuje. Ovšem má taky jednu špatnou vlastnost – když je u obličeje zralejších žen (tak třeba od 35 výš), strašně zestaršuje, hodně kvůli ní vyniknou vrásky. A jak tak ta léta o tomhle přednáším, tak jsem to najednou začala pozorovat na sobě! :-)  Proto jdu příkladem a černou jsem, nedobrovolně, vyměnila za světlejší odstíny.

 

Bohužel "omlazující efekt" světle šedé na těhle fotkách zrovna nepoznáte, protože vznikly před tím, než jsme s Alex dorazily na kosmetickou procedůru (mimochodem, o té vám napíšu ve středu, protože to něco uvidíte!). Což v praxi znamenalo, že jsem musela jít NENAMALOVANÁ! Takže se všem svým čtenářkám, popřípadě čtenářům, předem omlouvám, už se to nestane :-)

 

Jinak v práci už nám začal frmol s časákama a do toho se každý den mazlíme s naším novým blogem. A protože jsme se rozhodly, že to zvládneme samy, je to teda dost makačka. Systémem pokus omyl se z nás zachvíli stanou ajťáci :-)  Tak nám držte palce, ať si tu celou dosavadní práci jedním kliknutím nesmažeme. Xo, Alena do šeda

 


 
	Wool Coat – ZARA

	Jumper & Trousers – H&M

	Sneakers – ADIDAS SUPERSTAR

	Bag – GIVENCHY

	 

	 

Wool Coat – ZARA

Jumper & Trousers – H&M

Sneakers – ADIDAS SUPERSTAR

Bag – GIVENCHY

 

 

Tags: stitek, , , , , , , , , , , , ,
6 Comments
Category: Outfit

MaBa January 30, 2017 02:47 pm
Ahoj holky, myslím na Vás. Určitě to dobře dopadne. Mazání jedním kliknutím znám, takže Vás plně chápu. Mějte se krásne při pondělku. Hezky den. Pa
reply
Kristina January 30, 2017 04:59 pm
Ahoj všem, ano, s černou barvou "jako se šafránem" v určitých letech je sice pravda, ale určitě to nelze říci u každé z nás ! Nicméně Tobě Aleno sluší více černá než "all grey", vím, nebudeš se mnou asi souhlasit, a tentokrát absence líčení s mým názorem vůbec nesouvisí .................. krásný podvečer K.
reply
Škola stylu BACKSTAGE January 30, 2017 08:38 pm
Kristi, sice nesouhlasím, ale přesto si nesmírně vážím toho, že sis našla čas a napsala! Děkuju moc!
Natalie January 30, 2017 08:27 pm
Ahoj děvčata, taky nějak jedu v šedé. Ale u mně to určitě nesouvisí s věkem, já jsem 25+, už asi patnáct let :-D Ale ani s šedou se to nemá přehánět, abychom pak nevypadali jako potkani LOL. Hlásím únor kombinaci s fialovými doplňky. Nevím proč, tak jsem se přes víkend vzbudila.
reply
Škola stylu BACKSTAGE January 30, 2017 08:39 pm
:-DDDD Teď jsi mě rozsekala, Nat. O tom, že je někdo šedá myš, to už jsem slyšela. Ale potkan byla novinka :-))) A s fialovou to je super cool kombinace, to máš naprostou pravdu.
Radka January 31, 2017 02:09 am
Já souhlasím s Kristinou, Alence opravdu sluší černá, ta je na ní naprostá pecka !
reply

+ Add your comment