ALL IN ONE

February 19, 2015


Můj nejnovější nákupní počin je tenhle culottes jumpsuit. Hezky česky: kombinéza s nohavicemi volného střihu ve zkrácené délce pod kolena... No není ta čeština pro módní terminologii ideální?! :-) 

 

Ještě si zkuste dopředstavit koženou bundu a přes ní vlněný camel kabát a máte celý outfit jako živý. Dneska jsem celý den strávila u nás v ateliéru, kde jsme fotili módní editorial. Proboha ne na mě! :-)  Já jen supervizovala. Bylo to po celkem dlouhé době a já úplně zapomněla, jak úchvatný proces je tenhle cirkus kolem focení módy do časáků. Jak úžasná atmosféra je na place, kdž vzniká něco moc hezkého, jak se všechna kreativní energie soustředí do jediného momentu. Přiznám se bez mučení, je to hezká práce!

 

A zrovna na tom dnešním focení pracovaly jako hlavní stylistky 2 absolventky našeho kurzu stylingu. Jejich první velká práce a já jsem na ně fakt pyšná. Výsledek vám zatím ukázat nemůžeme, ale během března už ho budete moct skouknout taky.

 

Zatím se mějte krásně a já letím za svým "girls gang". Jdeme na večeři a pár skleniček... Takže asi tušíte, že zítra to na můj outfit post určitě nevypadá :-D     xo, Alena

 


 
	Overal je z Topshopu a koupila jsem ho TADY.

Overal je z Topshopu a koupila jsem ho TADY.

Tags: , stitek, , , , , , , ,
6 Comments
Category: Outfit

Jane February 19, 2015 11:08 pm
Aleno, super. Krasny, pohodovy, jednoduchy.
reply
Veronika H. February 21, 2015 11:56 am
Sekne Ti to a ty nove prostory vypadaji nadherne.
reply
Škola stylu BACKSTAGE February 21, 2015 03:22 pm
Veru, doufám, že se brzo přijdeš podívat!!
Veronika H. February 21, 2015 11:29 pm
Pokud se mužu přijít podívat...
Škola stylu BACKSTAGE February 21, 2015 11:31 pm
To je snad jasné, ne?? Všechny naše kurzistky jsou u nás kdykoli vítány... teda, kdykoli když tam jsme. Což je vlastně stejně pořád :-))
Veronika H. February 22, 2015 12:14 pm
Beru na védomí

+ Add your comment