ALL WHITE

August 13, 2014


Velmi často se nás ptáte, jestli si navzájem radíme ve výběru outfitů. NE! A vlastně by si to ani jedna z nás k té druhé nedovolila. Právě proto, že jsme každá jiná a ctíme osobnost a individuální přístup k oblékání. Jestli chcete, tak vám popíšu styl Veru, Maru i Ejvi tak, jak to vidím já. A jestli nechcete, tak dál nečtěte :)

 

Styl Veru je z nás ze všech nejoriginálnější. Pořád jí baví hrát si s jednotlivými kousky outfitů a nebojí se kombinovat cokoli s čímkoli. Možná to bude tím, že je z nás ze všech nejmladší, takže jí to pořád ještě baví a na jejím stylu je to vidět. Za 10 let se jí možná přihodí to, co většině lidí z oboru (a mně 100%) – zjistí, že se móda opakuje pořád dokola, že už tu vlastně všechno bylo a že už jí hned tak něco nenadchne. Takže začne kombinovat jen ty nejklasičtější a základní kousky šatníku. Ale k tomu má ještě daleko, takže se máte ještě pár let na co těšit ;-)

 

Styl Maru se za poslední rok hodně změnil. Vdala se a ze sexy dračice se stala umírněnější verze dospělé ženy. Bez každodenních výrazných rtěnek a zabijáckých podpatků. Ale i přesto z ní její ženskost nikdo nedostane - pořád odvážně ukazuje nohy v mikro mini šortkách, ale ona jediná z nás si to může skutečně dovolit. Teď se vám to těžko posoudí, protože už jste její outfit posty dlouho neviděli. Ale už od září jí budete u nás vídat hodně často, tak si pak na mě vzpomenete.

 

Ejvi styl je mi vlastně nejbližší. Při pohledu na ní mám občas pocit, že se dívám do zrcadla minulosti. Vidím sebe v hubenější a mladší verzi. Jaká bych byla já, kdybych se narodila o 12 let později. A její občasné way too much růžové úlety s pochopením toleruju, protože víte co? Já je tenkrát měla taky! A podařilo se mi z nich docela dobře vyrůst :-)

 

 

Tak co vy na to? Vnímáte odlišný styl Backstage týmu taky tak? Nebo máte jiný názor? Tak schválně, podělte se s náma. Jsme děsně zvědavé, jak nás vlastně vidíte!!!

 

xo

Al.

 

P.S.: Můj styl popsal velmi trefně můj tatínek: "To, že se chováš, jako by ti bylo 16 let, ještě neznamená, že se tak můžeš oblékat."  A občas, když se podívá na některé z mých kreací, tak dodává: "Uvědom si, že při troše snahy bys už klidně mohla být babička!" Myslím, že přesnější popis bych nevymyslela :-D

 

 


You often ask us whether we seek each other’s advice when picking out new outfits. NO! And in fact, we wouldn’t even allow each other to try! Mainly because we’re all different and make a point of being separate individuals with different styles. If you’d like, I’ll describe Veru’s, Maru’s and Ejvi’s style the way I see it. And if you don’t want to know, stop reading right here! :)

 

Veru’s style is the most original of all of us. She still enjoys playing around with individual pieces of outfits and isn’t afraid of combining anything with anything else. Maybe it’s because she’s the youngest of us so she still enjoys these fashion games. In ten years, she’ll probably  be dealing with what the rest of us in the fashion industry know well – she’ll realize that fashion just keeps getting  “recycled”, that all new trends have already seen the light of day at some point in the past, and it’ll become more difficult to get really excited about something. So she’ll start combining only those classic and basic pieces of her wardrobe. But that’s still years ahead so we have much to look forward to ;-)

 

Maru’s style has changed a lot over the last year. She got married and that sexy wild thing transformed itself into a more mature woman. Without the obligatory bold lipstick and killer heels. Nevertheless, no one can rob her of her femininity, she still boldly shows her legs in micro mini shorts, albeit she is the only one of us who can truly flaunt a great pair of legs. It may be difficult for you to judge right now, because you haven’t seen her outfit posts for a while..but she’ll be back from September onwards so mark my words!

 

Ejvi’s style is probably closest to my own. When I look at her, I sometimes feel like I’m looking back at myself in the past, only skinnier and younger. It’s what I would be like had I been born 12 years later. And I tolerate her sometimes “way-too-pink-trips” because, you know what, I had them myself all those years ago! And I managed to grow out of them :-)

 

What do you think? Did I manage to describe Backstage’s different styles correctly? Or do you disagree? Please share your opinion! We’d love to know how other people view us!


 
	Silk shirt – MASSIMO DUTTI (also love THIS), Skirt – F&F (sold out but similar HERE), Shoes – ZARA, Silk scarf – MASSIMO DUTTI, Necklace – HOUSE OF HARLOW 1960 (HERE), Clutch – YSL (sold out, similar HERE), Nail polish – O.P.I. (shade: Angel With a Leadfoot).

Silk shirt – MASSIMO DUTTI (also love THIS), Skirt – F&F (sold out but similar HERE), Shoes – ZARA, Silk scarf – MASSIMO DUTTI, Necklace – HOUSE OF HARLOW 1960 (HERE), Clutch – YSL (sold out, similar HERE), Nail polish – O.P.I. (shade: Angel With a Leadfoot).

Tags: stitek, dalsi stitek, , , , , , , , , , , , , , , , ,
2 Comments
Category: Outfit

Petra August 13, 2014 01:11 pm
Alenko, moc ti to sluší. Nádhera. Tvůj styl je skvělej. Přeju vše nej k svátku.
reply
Veronika Hrochová August 13, 2014 02:43 pm
Milá Alenko, taky se připojuji k přání a v bílé jsi prostě krásná. Děkuji a moc vzpomínám na kurs. Veronika
reply

+ Add your comment