ARMED AND (NOT)DANGEROUS

August 28, 2014


Víte, že jedním z hlavních trendů nadcházející sezóny je army colour, tedy vojenská khaki? Tak, než Maru stihne připravit celý článek o tom, co nás na podzim čeká a nemine v módním světě, vyfotila jsem se vám jako správná a stylová městská vojanda :). 

 

P.S.: Protože už nám teploty pomalu klesají a rána jsou chladná, proti nachladnutí jsem pro vás vybrala několik kožených/koženkových bundiček. Bez ní by to totiž nebyl ten správný podzim...

 

Vaše Veru


 
	Full look – ZARA (on sale), Metallic bag – F&F (sold out but similare HERE), Sunnies – RAY BAN (HERE), Leather bracelet – Versace x H&M.

Full look – ZARA (on sale), Metallic bag – F&F (sold out but similare HERE), Sunnies – RAY BAN (HERE), Leather bracelet – Versace x H&M.

Get the look

Tags: stitek, , , , , , , , ,
7 Comments
Category: Outfit

Martina U. August 28, 2014 02:47 pm
Krásný outfit...moc ti to sluší! :-) Já se zamilovala do té perlové náušnice, ta je prosím odkud? Díky :)
reply
Škola stylu BACKSTAGE August 28, 2014 05:12 pm
Marti, je ze Zary. Kupovala jsem ho v létě. V.
Sisi August 28, 2014 05:10 pm
Ahoj holky. Když už přicházejí ty chladné dny, chtěla jsem se zeptat, jaké botky na podzim? Biker boots, chelsea nebo tenisky? Nebo nejlépe všechny?? :D
reply
Škola stylu BACKSTAGE August 28, 2014 05:13 pm
Když chvíli vydržíš, brzy se na webu ukáže článek o botách, které vám na podzim nesmí chybět.
Patricia September 02, 2014 06:58 pm
Dobrý deń, chcem sa opýtať, tie ray-bany sú presne identické s tými ktoré ste uviedli v odkaze na asos? tie v odkaze sa mi zdajú priehľadnejšie a aj inej farby. vopred dakujem za odpoveď :)
reply
Škola stylu BACKSTAGE September 02, 2014 06:59 pm
Pat, nejsou to přesně stejné, tyhle svoje mám už 3 roky, takže to bude určitě už starý model.
Patricia September 14, 2014 12:57 am
Dobrý deň, reagujem na vašu odpoveď, chcela by som vás poprosiť, mohli by ste mi napísať číslo modelu? Presne tieto hľadám ,no fotky na internete sú rôzne takže sa bojím naslepo objednať a potom vracať a v kamenných predajniach takéto tmavé nájsť neviem. ďakujem krásne :)
reply

+ Add your comment