BABY, IT'S COLD OUTSIDE

January 20, 2016


Krásné středeční ráno přeji! Včera jsme se s Alenkou vydaly na „pracovní“ výlet do Drážďan (prostě a jednoduše nám začínalo docházet oblečení...) a co bychom to byly za blogerky, kdybychom vám to všechno pěkně nezdokumentovaly. Bohužel já jako fotograf outfitů opravdu za moc nestojím a Alenčinému tatínkovi nemůžu konkurovat, takže si budete muset vystačit jenom se mnou.

 

Venku byla taková kosa, že ještě teď drkotám zubama! A nezachránily mě ani super pálivé těstoviny ve Vapianu, ani vlněný kabát, ve kterém jsem doteď spokojeně přežívala zimu. Holé kotníky tentokrát nebyly záměr, ale vzala jsem si tak blbé ponožky, že než jsem stačila sednout do auta, celé se mi shrnuly až k prstům u nohou. Takže se veřejně přiznávám, málem mi umrzly! Včera jsem to, co se týče outfitu, zkrátka příliš nevychytala.

 

Ale i tak jsem si to náramně užila – je totiž skvělé mít šéfa, který je vaší spřízněnou duší, můžete si s ním popovídat o čemkoli a ještě vám perfektně poradí při nákupech. Prostě výhra na všech frontách! Není nad to pracovat s lidmi, které máte rádi, dělat to, co vás baví a radovat se z každého nového dne! Mějte se krásně, vaše na kost zmrzlá Alex!


 
	Coat - M&S

	Blouse - GINA TRICOT

	Knitwear - ZARA

	Jeans - ASOS

	Boots - ZARA

	Bag - MANGO

	Sunnies - QUAY AUSTRALIA

	 

Coat - M&S

Blouse - GINA TRICOT

Knitwear - ZARA

Jeans - ASOS

Boots - ZARA

Bag - MANGO

Sunnies - QUAY AUSTRALIA

 

Get the look

Tags: bluetip, stitek, , , , , , , , , , , , , ,
2 Comments
Category: Outfit

Michaela January 22, 2016 12:08 am
Alex, ani nevíš jak obrovskou inspirací pro mě jsi! Už jsem si dokonce udělala složku s tvým jménem! :D Božský outfit! Prosím moc, ty boty jsou z nové kolekce? :)
reply
Škola stylu BACKSTAGE January 22, 2016 12:49 pm
Tak to je tedy obrovská pocta! No nic, vzhledem k tomu, že pořád točím ty stejné věci, tak jdu asi nakupovat, abych tady měla co přidávat...:D Boty jsou z loňska, ale v akturální kolekci byly velmi podobné! Alex

+ Add your comment