BLACK & WHITE & FUR

January 25, 2016


Krásné pondělní ráno! Jak jste si užili víkend? Mě přijel tatínek, takže jsem byla tentokrát v roli průvodce. Počasí sice k procházkám úplně nevybízelo a zatímco já jsem na sobě měla asi 15 vrstev a stejně mrzla, tatínek si to náramně užíval – nikde žádné davy, úplně prázdné ulice a k tomu sníh. Tatínkova oblíbená kombinace!:) Ale i tak to byl báječně strávený víkend, každým dnem se přesvědčuju, jak je Praha krásná město. Hlavně když koukáte nahoru a sledujete vršky domů, tolik krásy najednou se jen tak nevidí. Akorát doporučuju mít s sebou doprovod, protože kdyby mě tatínek nedržel, skončila jsem několikrát v sádře od shora dolů!

 

No a konečně můžete vidět pruhovaný kožíšek v akci! Pasuju ho na můj nejlepší úlovek ze slev. Dokonce prošel i doma u mého milého a ten je na podobné „výstřelky“ poměrně háklivý...:D Co jste si letos ulovili vy? Nebo vás slevy nechávají úplně chladnými? Vaše Alex!


 
	Coat - MANGO (HERE)

	Knit - H&M

	Shirt - ASOS.COM (HERE)

	Trousers - ZARA

	Hat - TOPSHOP (sold out, similar ZOOT.CZ)

	Bag - F&F (in black&white version on ZOOT.CZ)

	Sneakers - ADIDAS ORIGINAL (on sale now! HERE)

	Watches - DANIEL WELLINGTON (HERE)

	Rings - &OTHER STORIES

	 

Coat - MANGO (HERE)

Knit - H&M

Shirt - ASOS.COM (HERE)

Trousers - ZARA

Hat - TOPSHOP (sold out, similar ZOOT.CZ)

Bag - F&F (in black&white version on ZOOT.CZ)

Sneakers - ADIDAS ORIGINAL (on sale now! HERE)

Watches - DANIEL WELLINGTON (HERE)

Rings - &OTHER STORIES

 

Tags: stitek, , , , , , , , , , , , ,
12 Comments
Category: Outfit

Bára January 25, 2016 10:20 am
Krásné, svěží..., jako z časopisu styl:-) Jen ty holé kotníky nepochopím, to jde fakt mimo mě..., já mrznu v kozačkách...tohle by mě zabilo:-) Sice je to super stylové, ale pro běžné nošení v zimě si to vůbec v mém případě nedokážu představit:-)
reply
Škola stylu BACKSTAGE January 25, 2016 10:28 am
Děkuji! Neboj Báro, já jsem ponožky na focení sundala, ten den bych to nedala ani já! Ale za ta léta si mé holé kotníky už zvykly (asi se otužily), takže já to zvládám celkem normálně...:D Alex
Nikkie January 25, 2016 10:38 am
Krásne fotky, naozaj Alex veľmi ti to pristane. A používate aj nejaký program na úpravu fotiek? Či to je len fotoaparátom..:)
reply
Škola stylu BACKSTAGE January 25, 2016 10:45 am
Děkuji Nikkie! Olympus fotí fakt sám, dělá krásné fotky, ale někdy nám počasí a světlo příliš nepřeje, tak fotky upravujeme ve Photoshopu!:)
Michaela January 25, 2016 10:58 am
Alex, opět poveden outfit! Když jsem viděla na tvém blogu, tak jsem se docela pousmála, že bych si je nikdy nekoupila a jakmile je vidím v akci, už po nich toužím! :D Vím, že to byl dárek, ale myslíš, že bys mi sem hodila nějaký odkaz na ně :/ Byla bych ti vděčná. Děkuji předem. :)
reply
Škola stylu BACKSTAGE January 25, 2016 11:02 am
Děkuji! Jestli myslíš boty, tak ty jsou už všude vyprodané...:( U popisků je odkaz na ASOS, někdy se stává, že je naskladní, tak ho zkus sledovat!
Vladimíra January 25, 2016 02:32 pm
Alex - úžasný kožíšek, ten bych v obchodě také nemohla nechat, takže plně chápu:-), jinak holé kotníky na fotkách vypadají jako by to nemělo být ani jinak, chválím a přeji pěkné odpolko !
reply
Magda January 25, 2016 04:36 pm
Můžu se zeptat na velikost kožíšku? uvažuji také o koupi, ale nevím, jakou zvolit velikost, předem díky za radu :-)
reply
Škola stylu BACKSTAGE January 25, 2016 04:38 pm
Já mám M, jako skoro všude, takže velikostně sedí!:)
Anonym January 25, 2016 10:32 pm
Kožich je určitě fajn změna, ale stejně si nemůžu pomoct a zdá se mi, že ten tvůj úúúúžasný vlněný šedý kabát by se k tomu hodil malinko lépe... Ale jde asi jen o zvyk ;)
reply
Anonym January 27, 2016 06:54 pm
Super :-) mohu se zeptat na botky odkud jsou? ;-)
reply
Škola stylu BACKSTAGE January 27, 2016 06:55 pm
Můžeš. Ale taky můžeš rovnou kliknout na odkaz pod poslední fotkou, kde je prolink přímo na boty, které jsou na fotkách ;-)

+ Add your comment