CAMEL BLAZER

March 10, 2016


Tak mě tady zase po letech máte, volejte hurá a třikrát se radujte! Ne, vážně, poslední dva týdny byly opravdu šílené, nevěřila bych, že takové tempo dokážu zvládnout. Kruhy pod očima jsou sice stále poměrně dost viditelné, ale spokojenost ze mě sálá na sto honů. Alespoň to mé nejbližší okolí tvrdí a kvituje. Domů sice chodím utahaná jako kotě, ale s rohlíkem od ucha k uchu. A protože jsem na svůj výkon náležitě pyšná (až to budu mít černé na bílém, rozhodně se pochlubím, to se nebojte), pěkně se za něj odměňuju.

 

Třeba tímhle camel sakem, ke kterému se váže dlouhý příběh, jak měla Alex fotit do jednoho časopisu a celá se ráno v kanceláři zlila kávou. Takže musela utíkat do nejbližšího obchodu a nakoupit si nové oblečení a ejhle, čekal tam na ní tenhle blazer a ještě ve slevě. Osudová láska.

 

A pokud máte pocit, že tyhle kalhoty už jste někde viděli, tak máte pravdu. Jsou to ty „naše“, které pasuji na nejlepší kup všech dob – nejpohodlnější kalhoty za super cenu. Vzhledem k tomu, že se tady v těch šedých potkáváme pravidelně všechny, přikoupila jsem si je i v černé, to aby nás sem tam někdo od sebe odlišil.:)

 

Mějte se krásně,

 

Vaše Alex


 
	Coat - H&M

	Blazer - MANGO

	T-shirt - Zara

	Trousers - H&M

	Sneakers - ADIDAS ORIGINAL

	Watches - DANIEL WELLINGTON

	Bracelet - OPS!OBJECT

	Sunglasses - ZARA

	Handbag  - MANGO

Coat - H&M

Blazer - MANGO

T-shirt - Zara

Trousers - H&M

Sneakers - ADIDAS ORIGINAL

Watches - DANIEL WELLINGTON

Bracelet - OPS!OBJECT

Sunglasses - ZARA

Handbag  - MANGO

Get the look

Tags: stitek, , , , , , , , , , , , , ,
18 Comments
Category: Outfit

Veronika March 10, 2016 10:24 am
Skvělá kombinace a super vlasy! Vy mě snad donutíte si ty kalhoty taky pořídit :-D
reply
Jana March 10, 2016 11:12 am
Achjo...asi musím dnes při odpolední pauze místo oběda do H&M:-)))
reply
Karolína March 10, 2016 11:29 am
Ty šedé kalhoty mám už taky! :D :D Vy jste tak strašně "nakažlivé", moje peněženka Vás nemá ráda ! :D Alex, ten tvůj super cool blazer je přesně ten, v tom odkazu na answear? :-))) Děkuji předem!
reply
Škola stylu Backstage March 10, 2016 01:11 pm
Taky nás nemám moc ráda...:D Sako je trochu jiné, to v odkazu má oversized střih a spadlá ramena, ale taky jsem ho zkoušela a je skvělé. Akorát mi bylo blbé kupovat dva téměř totožné blazery...:D
Lenka March 10, 2016 06:42 pm
Rada Vas sledujem...takze som tiez nakazena tymito nohavicami,len by som sa spytala,ako sedia velkostne.h&m nohavice nosim vel.36,ale tieto su volnejsie...tak neviem..vdaka.
reply
Škola stylu Backstage March 10, 2016 08:23 pm
Leni, my jsme si je schválně koupily o číslo větší, aby vypadaly volné..:)
Anonym March 11, 2016 11:58 am
A můžu se zeptat, jaké číslo těch kalhot má Alex? (mám je taky, tak jen tak pro porovnání, protože na mě nevypadají tak hezky - právě asi proto, že jsem zvolila špatnou velikost)
Petra March 11, 2016 02:10 am
Laciné materiály nejsou pro Škola Stylu tou nejlepší vizitkou.Je to Váš stálý problém. Naprostá většina Vašich reálných outfitů, které postujete je podprůměrná, nejen co se kvality týče. Vyjma Aleny. Ale chápu, že 99,9% pozitivních komentářů Vás jen utvrzuje, že to asi "umíte." Možná by stálo zato, porozhlédnout se i jinde než v H&M, Mangu a Zaře...
reply
Škola stylu BACKSTAGE March 11, 2016 02:22 am
Petro, je nám líto, že jsme zklamaly tvá očekávání. Pracujeme tvrdě, abychom si mohly dovolit kupovat hezké věci. Podle tebe zřejmě ne dostatečně dobře, abychom si mohly dovolit pouze a bez výjimky jen ty nejluxusnější designérské věci. Možná máš pravdu. Ale my chceme ukazovat, jak to jde i bez bohatých rodičů nebo jiných sponzorů. Jak to jde i v reálném světě zvládnout se ctí a dobrým pocitem. A teď rozhodně nemluvím pouze o oblečení. Proto, i přes tvou nelibost, v tom budeme pokračovat. Nebudeme lhát, ani předstírat, nebo se snad stydět za to, kdo jsme. Budeme to zase jen 'opravdové my'. Protože těch 99,9% čtenářů nás třeba nesleduje jen kvůli H&M nebo Givenchy, ale prostě proto, že nám může věřit. Jak řekl kdosi moudřejší, než jsem já: Módu si můžeš koupit, ale styl musíš vlastnit. Přeju ti krásný a klidný večer. Alena
Anonym March 11, 2016 07:01 pm
Mně vadí jiná věc než neustálé kupování trendy věcí v řetězcích. Člověk by se měl snad chtít apoň trošku odlišovat od většiny, nevypadat jako ostatní. A týká se to teď spousty žen a dívek, co člověk míjí na ulicích a co evidentně sledují všechny ty módní blogy a chtějí vypadat in. Ano, chápu je, ale na druhou stranu je pak jedna jako druhá a i když mají na sobě ty aktuální výkřiky módy, jsou od sebe prostě neodlišitelné a působí to mnohdy směšně, uniformovaně. Chtělo by to tady u nás do módy a oblékání přidat taky trochu té osobitosti a snažit se být více svá a netlačit tolik na módní pilu či módní diktát...
reply
Škola stylu BACKSTAGE March 11, 2016 07:03 pm
To samozřejmě chápeme. Jen asi pláčeš na špatném hrobě - my pravděpodobně nemáme v šatníku ani jednu "trendy" věc :-) Jedeme v základech šatníku už pěkných pár let. Jedna z lásky ke klasice, a druhá z úcty ke svému pokročilému věku :-)) A crazy věci od mladých českých návrhářů jsem já osobně nosila skoro 10 let, já už mám splněno :-) Xo, Alena
Anonym March 11, 2016 07:01 pm
Alex je moc sympatická, milá a chtěla bych jí za kamarádku :-)
reply
Anonym March 11, 2016 10:17 pm
Já jsem to psala spíše jako povzdech nad tím, co vidím v ulicích kolem sebe. Vy jste školastylu a vy jste tu mj. od toho, abyste nám podávaly trendy po svém a ukazovaly, jak je přetransformováváte do svých šatníků, Myslím, že by se našlo pár českých návrhářek a značek, které nedělají žádné ulítlé věci - Kláda Nademlýnská, Ivana Mentlová, Kateřina Geislerová, Pietro Filipi a mohla bych ještě pár jmény pokračovat. Každopádně vás holky ráda sleduju, z mnoha důvodů a jedním z nich je taky láska ke psům.:-) Hezký víkend.
reply
Škola stylu BACKSTAGE March 11, 2016 10:27 pm
Ale my prostě nikdy nebudeme dělat to, co je zvykem u jiných blogerek - půjčovat si věci "na focení", obléknout si je na outfit post a pak je zase vrátit. A když Kláru nebo Kateřinu v šatníku nemáme (ať už z finančních nebo stylových důvodů), tak je na nás prostě neuvidíte :-) Tak snad s námi občas pobudeš aspoň kvůli těm pejskům, zejména Blaženě ;-)
Anonym March 11, 2016 11:50 pm
Jak jsem psala, sleduju vás z mnoha důvodů, samozřejmě hlavně kvůli módě a vtipným komentářům. Bude trvat ještě hodně dlouho, než české ulice ovládne dobrý vkus a cit pro styl.... Taky vám tajně závidím, že si rozumíte nejen pracovně, ale i lidsky. Pejsci jsou příjemný bonus:-)
reply
Petra March 12, 2016 03:38 pm
Aleno, myslím, že to není o tom, jak tvrdě pracujete, ale právě o stylu a vkusu. Ale pokud to vnímáš tak, že je na to třeba bohaté rodiče nebo sponzor, mám za to, že to mluví za vše a úspěchy Vás jistě budou i nadále provázet, neboť v Česku je vkusu a stylu na ulicích jako šafránu.
reply
Škola stylu BACKSTAGE March 12, 2016 04:03 pm
Obávám se, že tys nás osočila z toho, že jako škola stylu si kupujeme levné materiály v levných obchodních řetězcích. Takže to s penězmi celkem souvisí. A jestli podle tvého mínění vkus a styl nemáme, máš na tenhle názor výsostné právo.
Lukáš March 13, 2016 04:33 am
To mi připomíná, jak jsem nedávno na opening party vrazil do známého oblečeného do parádního kabátu. Tak jsem mu ho pochválil a čekal, že padne buď nějaká italská módní značka nebo český designér. A dotyčný se ke mně naklonil se slovy: "Hele...je to z Primarku, akorát jsem to otočil podšívkou naruby a vypáral ty vnitřní kapsy a štítky :))" Smál jsem tomu (a vlastně i sám sobě) asi pět minut, protože tady jsem to fakt "nedal". A přitom na nohou měl tenisky, co mohli stát tak 5x tolik. Člověk může mít styl a být trochu kreativní.....nebo může být jen snob s kreditkou :)
reply

+ Add your comment