CAMEL COAT & BOYFRIEND JEANS

January 27, 2016


Alex ve slevách ulovila kožíšek a já ve vedlejší kabince ukořistila tenhle dvouřadý camel kabátek s velkou sponou alá 70' léta. Není zrovna nejteplejší, takže bude úžasný i na jaro. A zapnutý vypadá se zvonáčema úplně skvostně!

 

Jinak pořád pracuju, protože příprava na ten šíleně dlouhý nový kurz je mnohem náročnější, než jsem si dokázala představit. Vím, že už jsem to zmiňovala několikrát, ale tak to fakt je. V neděli (!) jsem odcházela z kanceláře o půlnoci (!!). Takže pro všechny přihlášené, věřte mi, že to budou nejlépe a nejefektivněji investované peníze vašeho života!

 

Od bouchání do klávesnice mám zlámané už všechny nehty a to je tak asi jediné, co je u mě nového :-) Jo a vyšel mi ten můj vysněný byt (taky jsem už zmiňovala v některém článku). Takže se můžete těšit na nové fotky. Vzhledem k tomu, že celá jedna zeď toho bytu je prosklená, už si konečně nebudu připadat, jako že bydlím v katakombách. Půdní byt na Kampě byl sice fajn, ale okýnka velikosti střílen nebyly na focení úplně ideální. Ať máte krásný celý dnešní den! Xo, Alena

 


 
	Camel Coat – MANGO (HERE)

	Boyfriend Jeans – MANGO (HERE)

	Breton Stripes – HUNKYDORY (HERE)

	Bag – CHANEL

	Cashmere Scarf – ACNÉ STUDIOS (sold out, budget version HERE)

Camel Coat – MANGO (HERE)

Boyfriend Jeans – MANGO (HERE)

Breton Stripes – HUNKYDORY (HERE)

Bag – CHANEL

Cashmere Scarf – ACNÉ STUDIOS (sold out, budget version HERE)

Tags: , outfit, stitek, , , , , , , , , , , , , ,
8 Comments
Category: Outfit

Mona January 27, 2016 11:12 am
Alenko, slusi ti to, jako vzdy:) ale prijde mi ze nektere modely ty ohrnute nohavice trosku zabiji, v tomhle pripade ti zkracuji nohy.. Mozna by se hodily slimky. Uz se tesim az se k vam prihlasim, uvidime se na podzimnim kurzu:) sleduju vas uz od zacatku a skvele se vyvyjite a formujete, drzim palce:) jen tak dal damy..
reply
Klára V. January 27, 2016 05:12 pm
Zase pecka, Alenko :) PS:Maru se tak za libilo na dovci, ze uz tam zustala a nevratila se Vama ? :)
reply
Škola stylu BACKSTAGE January 27, 2016 06:01 pm
Kláry, pojmenovala jsi to celkem přesně :-) Ale pst, teď totiž vůbec nemáme čas to řešit. Ale určitě už to brzo oficiálně oznámíme. Do té doby to musí zůstat mezi námi ;-)
tatana January 27, 2016 05:33 pm
Nádherný kabátek u mě vypadá růžově. Nosila bych už jen volné kalhoty, seknou Vám, nejvíce se mi na Vás líbily kožené "tepláky". (Můj názor :))
reply
Škola stylu BACKSTAGE January 27, 2016 05:59 pm
Děkuju, Táňo!! A mám stejný názor. Ale je to jasný důkaz toho, že co přijde hezké nám, ženským, je úplně něco jiného, než co je sexy pro chlapíky :-)
natalie January 28, 2016 05:43 pm
bezva outfit, skvělá barva kabátku. mimochodem stejný odstín laku na nehty mám v merku taky ;-)
reply
Marcela February 06, 2016 06:56 pm
Tak tohle je "max wow" / nee,že by jindy nebylo!!! :)) / Ale za mně úchvatný,nádherný...nejen outfit. Vypadáte úžasně!!! Boyfriend moje LOVE ! Díky...
reply
Marcela February 06, 2016 06:56 pm
..a omlouvám se,že se 'vnucuju" se svým komentářem o 'max wow' :)) se zpožděním..ale všechny vaše příspěvky teď doháním...neboť moje dcera a vaše loňská absoloventka si plní sen /vy jste ji ho pomohli nastartovat ;)) / a odlítá na 4 měsíce studovat desing a fashion do Soulu . Tak i za to,i za ní..,moc děkuju!!! :)))
reply

+ Add your comment