CARA FOR DKNY

August 19, 2014


Cara Delevingne dostala příležitost ukázat se ve zcela novém světle. Jako návrhářka. Donna Karan si byla moc dobře vědoma toho, že tato mladá a neuvěřitelně úspěšná modelka udává styl a ovlivňuje a inspiruje spoustu mladých žen. Z toho důvodu ji požádala, aby pro její značku DKNY navrhla limitovanou kolekci celkem patnácti kusů oblečení.

 

Cara s DKNY spolupracuje už dva roky a objevila se na několika jejích hlavních kampaních. Před pár měsíci tuto úspěšnou spolupráci rozšířili o navržení vlastní kolekce. Cara dostala dokonce možnost vybrat si modelky a modely, kteří s ní v kampani budou pózovat. A protože je to mladá a velmi osobitá dívka, "konkurz" si udělala hezky po svém - pomocí Instagramu.
Kolekce je venku a k prodeji bude od 15. října na dkny.com. A jednotlivé kousky jsou prostě celá Cara - mikiny, velké péřovky, trika s potiskem, kšiltovky...

 

Jak se vám líbí? 

 

Cara Delevingne got an opportunity to show herself in a whole new light. As a designer. Donna Karan was well aware of the fact that this young and incredibly successful model sets style standards, influences and inspires loads of young women. It was for this reason that she asked her to design a limited edition collection comprising 15 pieces for her brand DKNY.
 

Cara has been working with DKNY for two years and appeared in many of its main campaigns. And a couple of months ago, they widened the spectrum of their cooperation. Cara was even allowed to choose her own models posing with her in the campaign. And because she’s such a youthful character, the audition took place via Instagram.
The collection is out and will available for purchase from October 15th onwards via dkny.com. The individual pieces just scream Cara…sweatshirts, large puffa jackets, t-shirts with signs on them, caps..

 

How do you like it?


 
	Zdroj: Fashionista

Zdroj: Fashionista

Tags: , , , , , , ,
0 Comments
Category: Inspo

není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment