CO SI OBLÉKNOUT DO LETADLA

February 16, 2015


1. RIVER ISLAND     2. ADIPRO     3. ASOS     4. TOPSHOP     5. TOPSHOP     6.ANSWEAR

 

Dnes je to asi poprvé, dost možná, že i naposledy, co tady uvidíte mikinu. Ale co, dnes se oblékáme na dlouhé cestování a cíl je jasný – pohodlí na prvním místě.

V pátek odlétáme na dovolenou a čeká nás několik hodin v letadle. Proti autobusu je cestování v jakémkoliv jiném prostředku výhra, o tom není pochyb, ale přeci jen, dá se to přežít pouze a jen v příjemném oblečení, které nerdousí nebo třeba nekouše. Takže rovnou zapomeňte na denim, stahovací prádlo, kožené kalhoty a další. 

 

Legíny, které připomínají na první pohled klasické slimky, jsou skvělá volba, pokud chcete stále vypadat civilně, v teplákách na americké území taky vstupovat nechcete, přesto si rádi dáváte během cestování nohy třeba až za hlavu (jako já).

Trikem delšího střihu zas hezky zakryjete zadek v legínách. Jak víme, kratší verze by byla povolena jen do fitka. A vzhledem k tomu, že cesta bude opravdu dlouhá, zapínací mikča je prakticky povinností.

 

Jako bonus prozradím, že letím s batohem. Necestujeme courat po městě a pít koktejly u bazénu, ale chystáme se na další dobrodružství, které by bylo s kabelkou trochu trapné :).

V něm mi rozhodně nesmí chybět teplé ponožky, iPad narvaný detektivkami (co mi doporučíte?), sluchátka, kapky do očí, mini cestovní kosmetika, šátek, rybí oko (Black eye), abych mohla vše dokumentovat hned od začátku a samozřejmě šortky, letíme přeci do tepla!

 

M. 


Tags: stitek, , , , , , ,
3 Comments
Category: How to

Veronika February 16, 2015 12:34 pm
Maru, detektivku ti sice nedoporučím :), ale popřeju vám krásnou dovolenou a budu potají doufat, že se tu objeví aspoň malinká ochutnávka fotek z cest. Moc si to užijte!
reply
Vladimíra February 16, 2015 07:01 pm
Maruško, já doporučuji Ed Mc.Baina - určitě nezklame - přeji šťastný let a pohodovou dovču !!!!!!!!
Jane February 16, 2015 10:52 pm
Krásný let a těšíme se na foto
reply

+ Add your comment