CO SI OBLÉKNOUT NA JARNÍ PROCHÁZKU

March 23, 2015


1. MATCHESFASHION     2. TOPSHOP     3. LINDEX     4. ASOS     5. REVOLVE CLOTHING

 

Jaro je konečně tady a začíná sezóna, která se snadno obejde bez tlustých ponožek a vlněných kabátů. Třikrát hurá!

A jak jinak se s jarem přivítat, než vycházkou (a nákupem něčeho pěkného :))? Výběrem outfitu je vám určitě jasné, že nevyrážíme na Labskou boudu, ale do prosluněného města.

Volba byla celkem jasná. Overal je dokonalý kousek, který by vám ve vaší šatně rozhodně neměl chybět. Ať už si ho obléknete s lodičkami do práce nebo na naší procházku v casual podobě. Skvěle a jednoduše se kombinuje, zachrání vás v momentě, kdy opravdu nad stylingem nebudete chtít dlouze přemýšlet a vyberete-li si vhodný střih a barvu, budete se cítit opravdu pohodlně a dobře.

Vzhledem k tomu, že chceme jít na procházku pěšky, ne na segwayích, rovnou volíme tenisky. Je jedno, zda vlastníte tyhle trendy Adidasky nebo třeba Conversky, hlavně ať jsou bílé. Přesně ty se kombinují nejlépe.

Protože venku ještě počasí neláme teplotní rekordy, nezapomínejte ani na další vrstvy. Oblíbenou koženou bundu střídá džínová, ta k jaru prostě patří. Pro jistotu klidně přibalte lehký svetr, ráno a večer je ještě pěkná kosa.

 

A ať už vyrazíte s vaším milým nebo s kámoškou, užívejte jaro naplno!


Tags: , , , , , , , , ,
2 Comments
Category: How to

ivana March 23, 2015 06:59 pm
Krásné brýle...ty si koupim z příští výplaty....teda mzdy :-) :-) :-)
reply
Adél March 23, 2015 11:11 pm
Když jsme u těch bílých tenisek, co říkáte na tyhle? :-) http://www.deichmann.com/CZ/cs/shop/selected_category/00010001270642/D%C3%A1msk%C3%A9*kotn%C3%ADkov%C3%A9*tenisky*NIKE.prod?r=5&c=3&orderby=relevance&q=nike&st=PRODUCT&s=4
reply

+ Add your comment