CO SI OBLÉKNOUT NA TÝDEN MÓDY

March 02, 2015


1 Choies     2 River Island     3 Sheinside     4  Matchesfashion     5 Baťa     6 Asos

 

Je čas fashion weeků, je čas vás trochu inspirovat, co si na takový týden módy vzít na sebe .

 

Nejdůležitější na fashion weeku není, abyste byli oblečení podle posledních trendů, ale abyste měli šmrnc, působili neotřele a novátorsky. Vykašlete se na spoustu pravidel oblékání pro běžný život a klidně si na sebe vezměte věci, které jsou nepraktické, pro spoustu příležitostí nevhodné nebo prostě jindy nemáte odvahu si je vzít.

Váš outfit nemusí být za každou cenu šílený jako koncert Miley Cyrus, ale neměl by v něm chybět nějaký ten zajímavý prvek. Pro nás je to pelerína v kombinaci s rolákem. Zbytek outfitu tvoří velmi běžné věci – kabelka do kanceláře, koženkové kalhoty a podpatky. To všechno (i rolák) máte doma taky, ne?

Co se týče bot, nepředpokládáme, že byste na jarní přehlídku módy vyrazili v páskových botách s holýma nohama jako Olivia Palermo, ale taková zima, abyste potřebovali eskymáckou kožešinu už není. Zapomeňte tedy na zimní boty a klidně vyrazte s odhalenými kotníky. A jak už jsme psali výše – konečně si užijte ty nejnepraktičtější boty, které máte. Pokud tedy nepojedete tramvají:-)


Tags: stitek, , , , ,
1 Comment
Category: How to

Anonym March 02, 2015 06:55 pm
A Vy holky na Fashion Week jdete?
reply

+ Add your comment