CROP LEATHER TROUSERS

September 08, 2015


Včerejší focení s Maruškou mi připomnělo, jak budou vypadat outfit post fotky nadcházející půlrok – černá od hlavy po paty, celý den bude cedit, takže o nějakém účesu si můžu nechat jen zdát, při focení detailů budou na všem vidět kapky deště... No, co vám budu povídat, máte se na co těšit, LOL.

 

Ta zelená parka původně k outfitu vůbec nepatřila. Vzala jsem si jí jen na přeběhnutí do zahrad, kde jsme fotily, protože nenávidím deštníky a ta bunda má kapucu. Když jsem jí svlékla a chtěla se fotit tak, jak jsem dorazila do práce, Maru zavelela, abych si jí okamžitě znovu oblékla a prohlásila: "Máš v tom upnutém svetříku strašně velký kozy, tak ať to tou bundou aspoň zakreješ." Doslova! Vzhledem k počtu přihlížejících jsme se já, Maru a moje poprsí okamžitě staly hlavní atrakcí Františkánských zahrad :-) 

 

Jo a naše nová asistentka Alex včera úspěšně obhájila svou diplomovou práci na právech! Ta diplomka měla tak složitý název, že jsem ho okamžitě zapomněla. Ale jestli jí chcete pogratulovat, můžete dole v komentářích, určitě jí to moooooc potěší ;-)  Zatím se mějte krásně, já jdu vytvářet hodnoty. Xo, Vaše Alena s bujným poprsím :-D

 


 
	Parka – M MISSONI (from Sicilia Village Outlet, similar oversized fit HERE)

	Crop Leather Trousers – KARL LAGERFELD

	Knit – COS

	Shoes – ZARA

	Bag – BALENCIAGA

	Sunnies – RAY BAN (HERE)

	 

Parka – M MISSONI (from Sicilia Village Outlet, similar oversized fit HERE)

Crop Leather Trousers – KARL LAGERFELD

Knit – COS

Shoes – ZARA

Bag – BALENCIAGA

Sunnies – RAY BAN (HERE)

 

Tags: stitek, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
3 Comments
Category: Outfit

Tereza September 08, 2015 11:34 am
Haha Alenko, to s tou velikostí mě napadlo hned u té úvodní fotky, aniž bych četla článek :DD
reply
lotta September 08, 2015 10:09 pm
Moc se mi líbí lokace focení, krásně to ladí s černým outfitem doplněným tou úžasnou parkou :) A alex samozřejmě gratuluji. Obhajoba diplomky na právech určitě není žádná procházka (ať už růžovou nebo františkánskou) zahradou :))
reply
Škola stylu BACKSTAGE September 08, 2015 10:09 pm
:-DDD Píšeš mnohem vtipněji, než já!!!! :-DDDD

+ Add your comment