CULOTTES FOR THE FIRST TIME

January 28, 2016


Pokud tady dneska budu plácat „páté přes deváté“,  omluvte mě prosím. Je totiž půl dvanácté večer a já jsem se dostala k psaní článku. Přípravy na Kurz stylingu nás pohltily natolik, že teď každý den vysedáváme v práci do osmi (někteří i mnohem déle, viď Alenko), hledáme fotky do nových materiálů, vymýšlíme texty, úkoly, zkrátka inovujeme. Tak trochu se všichni bojíme, že se to všechno do těch pěti víkendů nikdy nemůže vměstnat! Kurzisti holt pojedou bez obědových a svačinkových pauz nonstop a alespoň na chvíli zjistí, co to znamená pracovat v módě!:)

 

Ale nemusíte se bát, kromě probděných nocí je to taky obrovská zábava! Člověk se neustále učí něco nového – jako třeba já nosit culottes! Minulý rok by mě do nich pravděpodobně nikdo nenavlík, protože bych si myslela, že budu vypadat naprosto směšně. Pak jsem o nich ale připravovala článek a bylo jasné, že jakmile vyšplhá teploměr nad 10°C, musím to taky zkusit! A řeknu vám, je to láska! Hodlám si je pořídit ve všech barvách (rozuměj šedá, bílá, černá). Já jdu do hajan a vám přeji krásné ráno! Vaše Alex

P.S. A jestli máte pocit, že na první fotce něco říkám, tak říkám! Zřejmě křičím na Alenku, která tyhle fotky dělala, co všechno ještě musíme stihnout a zařídit!:)


 
	Coat - H&M

	Culottes - NELLY

	T-shirt - ASOS

	Bag - MANGO

	Sneakers - ADIDAS SUPERSTAR

	Watches - DANIEL WELLINGTON

	Pompom - BECHICK

Coat - H&M

Culottes - NELLY

T-shirt - ASOS

Bag - MANGO

Sneakers - ADIDAS SUPERSTAR

Watches - DANIEL WELLINGTON

Pompom - BECHICK

Get the look

Tags: stitek, , , , , , , , , , , , ,
3 Comments
Category: Outfit

Anonym January 28, 2016 11:03 am
Prý ve všech barvách - bílé, šedé a černé :))) Já vás zbožňuju. Vypadáš skvěle, alex!
reply
Anonym January 28, 2016 12:28 pm
outfit jako vzdy skvely! :) ale co me zajima, Marus uz neni soucasti tymu? :(
reply
Škola stylu BACKSTAGE January 28, 2016 12:34 pm
Máš pravdu, není, ale bohužel teď máme takový fofr, že to nemůžeme řešit. Ale určitě to brzo oficiálně oznámíme. Mezitím pssst, bude to mezi námi ;-)

+ Add your comment