DAD HATS

November 30, 2016


Kdo by to byl býval řekl, že se jednoho dne vrátím do svých mladých let a budu hrdě nosit kšiltovku. Žádnou „cool“ s rovným kšiltem nebo síťkou, ale úplně klasickou baseballovou čepici, tzv. „dad hat“. Uznávám, nebyl to ryze můj nápad, odkoukala jsem to od slavných holek, „Kardashiankami“ počínaje a už delší dobu měla neustálé nutkání to vyzkoušet. Jim totiž stačí vyjít v legínách a triku do posilovnu a skrýt se před paparazzi pod kšiltovkou a hned je z toho světový trend. Pak v ní Rihanna vyšla v kožené minisukni, podpatcích a něčem, co se jen velmi vzdáleně podobalo triku, na večírek a bylo vymalováno.

 

Takže ať už chcete dát světu vědět, který hokejový tým milujete, chcete se na chvíli cítit jako celebrita, vaše vlasy mají fakt špatný den, nebo se vám trend kšiltovek prostě jen líbí a přijde vám to jako svěží verze klobouků, hurá do toho! Kšiltovka má totiž to kouzlo, které dodá jinak trochu nudnému outfitu vtip. A pokud žádnému týmu nefandíte, tím líp. Obchody jsou totiž doslova nacpané k prasknutí originálními kousky – od kožených, přes metalické, po sametové verze. Já tu svou ála semišovou ulovila za 4 eura v Primarku. Pravděpodobně mi vydrží do prvního deště, ale teď mě nesmírně baví! Už se těším, až vám ji ukážu v outfitu, mezitím si můžete představovat, jak to asi vypadá...

 

Co na trend kšiltovek říkáte? Hot or not?

 

Mějte se krásně, vaše Alex


Tags: , , , , , , , ,
1 Comment
Category: Inspo

Anonym November 30, 2016 04:59 pm
Kšiktovky jsou parádní,díky za příspěvek.Zrovna dnes jsem jednu objevila v H§M....ale nevzala.Hodila by se také k černému kabátu army styl? Díky za odpověď!
reply

+ Add your comment