DENIM AND FUR

January 11, 2016


Žila jsem v bláhové naději, že tohle bude na dlouhou dobu můj poslední outfit post a včera mi s hrůzou došlo, že se naše Maru vrátí do práce až příští pondělí! A to ještě 'kdovíjestli' :-)  Takže mám v plánu tenhle týden strhnout Alex, která už do Backstage dorazila, protože se do práce těšila (aspoň doufám). A už jí možná šly na nervy moje celodenní pracovní i nepracovní telefonáty :-)

 

Taky jsme se s Alex rozhodly, že když si Maru může cajdat po světě, my si budeme cajdat aspoň za humny. Takže po výletu do Brna ještě tenhle týden vyrazíme na otočku do Drážďan. Máme v plánu nakoupit pár krásných dekorací pro naše nové kurzistky a taky pro workshop módního blogování (flatlay fotky se musí dělat s těmi nejlepšími rekvizitami, že ano?!). A samozřejmě taky nějaké nové kousky ve slevách. Protože po tomhle svém outfitovém maratónu už doopravdy nemám v šatníku jedinou věc, kterou byste ještě neviděli!

 

Přeju vám krásný týden a jestli taky musíte dělat práci za některou z vašich kolegyň, tak si na mě vzpomeňte – jsme v tom spolu ;-) Xo, outfitově vyčerpaná Alena


 
	Fur Jacket – MAXMARA (faux fur version ON SALE HERE)

	Boyfriend Jeans – GAP (new model HERE)

	Oversized Shirt – ASOS (HERE)

	Shoes – ISABEL MARANT (new model HERE)

	Cashmere Scarf – LV

	Bag – GIVENCHY

	 

	 

Fur Jacket – MAXMARA (faux fur version ON SALE HERE)

Boyfriend Jeans – GAP (new model HERE)

Oversized Shirt – ASOS (HERE)

Shoes – ISABEL MARANT (new model HERE)

Cashmere Scarf – LV

Bag – GIVENCHY

 

 

Tags: stitek, , , , , , , , , , ,
7 Comments
Category: Outfit

Lucie E. January 11, 2016 09:32 am
Krásný outfitový článek Alenko, všem holkám Váš workshop módního blogování vřele doporučuji, jedině tak sem se rozhodla založit si svůj blog s názvem www.thebestyle.cz a už se těším na workshop módního marketingu a propagace, kterého se letos chystám zúčastnit. A co se týče nákupů, máme to stejně. Tento týden se chystám konečně jít shoppingovat jak dekorace do bytu, tak něco nového pro sebe, aneb budu se stěhovat s přítelem do nového bydlení, tak to tam chci mít nejen útulné, ale i hezké že.. :-) Přeji ti krásný a úspěšný pracovní týden.
reply
Hana Dvořáková January 11, 2016 11:52 am
Miluju Vaši kabelku
reply
kiiara January 11, 2016 08:44 pm
Alenko, tvych outfitu nebude nikdy dost. :-) A pristup chvalim, kdyz dochazi obleceni pro nasi inspiraci tak sup nakupovat. :-)
reply
kami January 11, 2016 10:51 pm
Alenko, za mě ne. Vypadáš, jako bys byla od pasu nahoru v sádře:-D:-D
reply
Škola stylu BACKSTAGE January 11, 2016 10:52 pm
Být sádra takováhle, tak si něco lámu celý život ;-)
Marti January 12, 2016 02:08 pm
Za mě pěkné... ale co ty šediny a odrosty na vláskách???
reply
Škola stylu BACKSTAGE January 12, 2016 03:10 pm
No to pardon, odrosty mám, ono když práci za 4 děláte v 1,5, tak jsem ráda, že vůbec najdu minutu na nafocení outfitu. Natož, abych si mohla pohodlně posedět u holiče. Ale šedivý vlas nemám ani jeden, to bych si vyprosila :-)

+ Add your comment