DENIM BOYFRIEND SHORTS

May 28, 2014


Dokud se nevrátí Ejvi z dovolené a Veru ze studijního volna, musíte se spokojit s mými outfity. A to jsem se zapřísáhla, že se spuštěním nového webu končím se svým producírováním před foťákem! :-) Už aby Verunka dopsala to svoje diplomové veledílo a Ejvi docestovala po jižní Evropě, aby mohly převzít outfitovou štafetu. A taky začít zase pracovat, protože jinak se z toho všeho vážně zblázním.

 

Blouse - ACNE STUDIOS

Boyfriend denim shorts – ZARA (diy)

Jacket – MANGO OUTLET (sold out but similar HERE and HERE)

Shoes – MANGO

Skull leather bracelet – Alexander McQueen (in black HERE)

 

 

Jo a abych nezapomněla, víte, že jsme (na vaše četné žádosti) posunuly věkovou hranici pro zájemce o WORSKHOP STYLU PRO STUDENTY?! Takže jestli vám je už 19, stejně posílejte maily a hlaste se! Volných míst ubývá, tak ať neprošvihnete super šanci strávit jeden prázdninový týden v super společnosti ;-)

Until Ejvi gets back from her holiday and Veru from her study leave, you’ll just have to make do with my outfits. And there I was promising myself to stop posing for the camera once we launch our new website! :-) It’s about time Verunka finished writing her dissertation and Ejvi came back from her travels in south Europe so that the outfit relay can move over to them. And so that they can get back to work before I go mad!


 


Tags:
14 Comments
Category: Outfit

Petra May 28, 2014 12:10 pm
Alenko, doufám, že budete své outfity fotit i nadále. Jsem ve Vašem věku a vy jste mou inspirací. Mimochodem, tento outfit opět perfektní.
reply
Lucyna May 28, 2014 12:10 pm
Alenko nemám slov! <3 L.
reply
Adel May 28, 2014 12:48 pm
Tohle je perfekt! Alenko zadne utikani, outfity jsou paradni :) Muzu se zeptat, jestli ty krasne opalene nozky jsou ze solarka ci necim namazene. Mam bile nozky a jeste dost slabou kuzi, takze zilky apod. Jdou videt,..
reply
Škola stylu BACKSTAGE May 28, 2014 12:55 pm
Adél, je to neuvěřitelné, jak nám čtete myšlenky! Právě teď dofocujeme tutorial na "tělové silonky ve spreji", které mám na těch nohách nastříkané. Ukážeme vám brzo v samostatném článku jaký je rozdíl PŘED a PO a kde se dají sehnat a jak se aplikují atd. Takže vydrž, už brzo u nás najdeš odpověď ;-)
Kristýna May 28, 2014 01:15 pm
Alenko naprostá dokonalost! Ty boty!!! Chtěla jsem je také, ale bohužel už nejsou :-(
reply
Škola stylu BACKSTAGE May 28, 2014 01:21 pm
Kristý, v on-line shopu už je nemají, ale na Příkopech pořád ano. Takže jestli jsi z Prahy a budeš mít cestu kolem, určitě se tam stav ;-)
lucie May 28, 2014 02:59 pm
Alenko, kvůli nám, které jsme ve stejném věku jako ty a rády se tebou necháváme inspirovat, nemůžeš s občasným focením skončit!!!
reply
Veronika May 28, 2014 04:46 pm
Ahoj Alenko, moc Ti to sluší, ráda se na vás všechny koukám. Kdybys potřebovala pomoc a padala už jó na ústa, dej vědět :)
reply
Kate May 28, 2014 04:59 pm
Alenko, fakt krasný outfit vyňuňaný i s nožkama!
reply
Jasmína May 28, 2014 08:17 pm
Mohla bych se zeptat, kde si necháváte Alenko bělit zuby? Není to sice tématické k tomuto článku, ale vím, že je máte krásné a já zrovna hledám někoho, komu bych se s těmi svými tesáky svěřila :) Děkuji
reply
Škola stylu BACKSTAGE May 28, 2014 08:22 pm
Jasmín, to je od tebe moc hezké, obzvlášť, když tady nejsou vidět ani na jedné fotce :) Ale budu k tobě úplně upřímná, já jsem strašný lempl a o svoje tesáky se vůbec nestarám :( Kouřím jako komín, piju hektolitry kafe, natož abych je bělila. A pastu vezmu první, co mi přijde do ruky, takže to bude spíš jen barevnou úpravou fotek, než skutečným bělostným stavem :))
radana May 28, 2014 11:02 pm
Délka šortek mě nadchla, jdu pro nůžky<333
reply
Do May 28, 2014 11:45 pm
Alenko, kdyby jste hledaly do teamu posilu, tak se hlásím. Beru vše počínaje nosičem tašek, přes vařiče kávy po líbače rukou. :-D Úplně jste mě uchvátily!
reply
Škola stylu BACKSTAGE May 28, 2014 11:46 pm
To je od tebe moc milé, děkuju, budu to mít na paměti ;-)

+ Add your comment