FALL TREND: KNIT

October 08, 2014


Jestli letos nebude něčeho stále dost, tak jsou to pleteniny. Všech barev, délek, typů...
Svetry jsou jedním z nejvýraznějších trendů této sezóny. A my je vítáme ve velkém. Vypadají skvěle, čím kvalitnější kousek zvolíte, tím víc vás zahřeje a pokud se nebojíte kombinací materiálů a vrstvení, pleteniny jsou prakticky "přísadou" číslo jedna.

 

Po čem se musíte poohlédnout?

 

  • Rolák - Na mysli nemáme žádný mini, ale pořádný velký a huňatý rolák, do kterého se budete moci zachumlat až po uši.
  • V přírodních barvách - Černá nevychází z módy nikdy. Ale tento podzim se zaměřte i na odstíny hnědé, béžové a šedivé. Hlavně šedivá bude barvou letošní zimy.
  • Side-slit - Svetr s délkou po zadek a s pořádnými rozparky na stranách. Vypadá skvěle na sukni i v kombinaci s denimem.
  • Fluffy - Svetr chlupáč tu s námi byl už loni a užijeme si ho i teď. Bacha na něj! Přidává dost na objemu, ale je tak roztomilý, ňuňací a člověk se v něm cítí jako v ráji, že vás to doslova přemluví k jeho nákupu.
  • Šaty - Na seznam must-have si připište ještě jedny pletené šatičky. V midi délce a s dlouhým rukávem. Jestli dáte přednost oversized střihu nebo raději pěkně na tělo, je už na vás. 

 

If anything will be plentiful this season, it'll be knits. Of all colours, lengths and types.
Jumpers are one of the most distinct trends of the season. And we welcome them with open arms. They look great and the better quality piece you choose, the warmer you'll be. If you're not afraid of combining different materials and layering, knits are practically your number one 'ingredient'.

 

What should you look for?
Turtleneck - and we don't mean a mini version but rather a large, fluffy one which you can wrap yourself into all the way up to your ears.
Natural colours - Black will never go out of fashion. Focus on shades of brown, beige and grey this autumn. Especially grey will be THE colour to wear.
Side-slit - A sweater reaching below the butt with substantial slits on the side. It will look great with a skirt and in combination with denim.
Fluffy - A fluffy sweater has had its place in our wardrobes since last year and we're free to enjoy it now as well. But careful! It adds a lot of volume. It's so cute, cuddly and makes you feel like you're in heaven that you won't be able to resist buying it though..
Dress - Add a knit dress to your list of must-haves. In midi length with long sleeves. Whether you prefer an over-sized cut or a snug fit is entirely up to you.


Get the look

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,
0 Comments
Category: Inspo