FALLING ANGEL

August 19, 2014


Móda je moje práce i koníček. Miluji zkoušet něco nového, hrát si s materiály i doplňky. Ale to už o mně asi víte, že? A i když jsem otevřená téměř každému trendu, k plisování jsem byla trochu skeptická. Přece jen, ne každé postavě zrovna lichotí.

 

Přesto jsem si na Kanáry vezla tuhle "andělskou" halenku (jak jsme jí v Backstage přejmenovaly). Líbil se mi zajímavý střih i to, jak byla vzdušná. K moři, kde hezky pofukoval vítr, byla halenka jako dělaná. Romantičnost jsem trochu "shodila" boyfriend džínovýma šortkama a bylo po obavách.

 

Make long story short: nebojte se zkoušet nové věci. Móda je přece zábava :).

Vaše Veru

 

Tip: I když je z čínského e-shopu, zrovna tenhle kousek je dost oversized, takže si stačí objednat stejnou velikost, jakou běžně nosíte. A nenechte se zmást! V popisu zboží je "jumpsuit" (overal), ale je to skutečně blůza.

 

 

Fashion is my passion. I love to play with new stuff, materials and accessories. But you already know that, don't you? And even I'm open to all new trends, I was little bit sceptical about pleated. After all it's not figure flattered for everyone. In spite of I brought this "angel blouse" to Canary Island with me. Btw, yes, it's just a blouse NOT jumpsuit as they said on their web page. I like that asymetrical cut and light material. For not being too much girly I wore it with boyfriend denim shorts. Make long story short: don't be affraid to try a new things. Fashion is fun!


 
	Pleated tunic – SHEINSIDE (HERE), Denim short – OBJECT (old but similar HERE), Sandals – ZARA (on sale), Necklace – ZARA (old),
	Sunnies – VINTAGE (similar HERE).

Pleated tunic – SHEINSIDE (HERE), Denim short – OBJECT (old but similar HERE), Sandals – ZARA (on sale), Necklace – ZARA (old),
Sunnies – VINTAGE (similar HERE).

Tags: , , , , , , , , , , , ,
0 Comments
Category: Outfit