FIND TWO DIFFERENCES

June 13, 2016


Krásné pondělí! V prvé řadě všem děkuji za komentáře a tipy na naše italské cestování. Všechno jsem si zapsala, tak dám vědět, co jsme zvládly. Jak já se těším!:)

 

Dnešní outfit bych nazvala: „Najdi dva rozdíly“, aneb takhle to vypadá, když Alenka zavolá, že si dneska uděláme pěkný den a zajdeme do Ingredients a zároveň nafotíme outfity. A já už sedím v tramvaji v úplně stejném outfitu jako v posledním článku. Ale co, když tvrdí Garance, že máme nosit klidně celý život to, co funguje, tak to prostě musí být pravda a já se tím hodlám řídit.

 

Včerejškem mi skončil šílený maraton psaní, odevzdala jsem, co jsem měla, takže vážně netuším, co budu dělat od šesti do dvou do rána. Už jsem si nějak navykla, že v tuhle dobu zasedám k počítači a datluju. No možná mi dneškem začíná zase normální život mladé slečny...:)

 

Takže jsem si pořídila diář (já vím, v polovině roku!!!) a začala plánovat. Podle všeho bych měla brzy vstávat, cvičit (jo, dvouměsíční vysedávání na mě zanechalo stopy), číst, jezdit na výlety, blogovat a užívat si života. Plán na následující měsíc je tedy jasný. Jestli se to všechno zrealizuje uvidíme.

 

Vám přeji skvělý start do nového týdne! Vaše Alex


 
	Coat - H&M

	Culottes - BERSHKA

	Shirt - ZARA

	Shoes - MANGO

	Bag - ZARA

	Watches -DANIEL WELLINGTON

	Sunnies - QUAY AUSTRALIA

	 

Coat - H&M

Culottes - BERSHKA

Shirt - ZARA

Shoes - MANGO

Bag - ZARA

Watches -DANIEL WELLINGTON

Sunnies - QUAY AUSTRALIA

 

Tags: stitek, , , , , , , , , ,
1 Comment
Category: Outfit

Anonym June 13, 2016 09:17 am
Jen dva rozdíly? Já tedy vidím jinou košili, boty, kalhoty, kabelku, brýle... :) náhodou je to moc pěkný srovnání - stejné, ale přitom úplně jiné. Sluší ti to moc!
reply
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment