FLARE JEANS

September 21, 2015


Ne, to jsem si od Alex nepůjčila kabát, to jsme se takhle pěkně sešly obě v jeden den v práci. Alespoň je vidět, že se k nám přidala správná osoba.

Minulý týden jsme oficiálně zahájili další časopisový kolotoč plný vyzvedávání, stylování, psaní jednoho článku za druhým, nestíhání, podlepování, focení.... Kdo za mě doma uklidí a vyžehlí tu tunovou hromadu prádla, to teda netuším.

 

A co se týče mého outfitu. Poprvé jsem vytáhla moje nové zvonáče a mé původní nadšení bylo rázem pryč. Kalhoty sice sedí jak ulité, ale udělala jsem během nákupu zásadní chybu – zkoušela jsem si je v takovém fofru, že jsem si k nim nenazula boty a teď mám pocit, že čekám velkou vodu. Zřejmě mám v tom hippie stylu ještě co dohánět, nebo to je znamení, že se do toho prostě nemám pouštět :).

 

Pohodový začátek týdne!

 

M.  


 
	Jeans, coat, t-shirt - H&M

	Bag - O BASKET

	Sandals - SAM EDELMAN

	Sunnies - ELECTRIC

Jeans, coat, t-shirt - H&M

Bag - O BASKET

Sandals - SAM EDELMAN

Sunnies - ELECTRIC

Tags: stitek, , , , , , , ,
2 Comments
Category: Outfit

M. September 21, 2015 01:04 pm
Maru prádlo musíš věšet tak, abys ho nemusela žehlit. ;) :D (Nebo jen to nejnutnější). A ty nohavice se mi zdají v pohodě, aspoň je nebudeš mít hned otrhané a nezaseknou se ti v eskalátoru, který se tě bude snažit svlíknout. (jo i to se stává) :D
reply
Vladimíra September 21, 2015 04:23 pm
Maru, dovez žehlení, neboť mně neva :-), ale teď ke zvonáčkům - chápu Tě, když mám pocit, že jsou kalhoty krátké, nebo tričko moc těsné či velmi volné, ještě nikdo a nikdy mi tento můj pocit nevymluvil, takže konej dle svého, zde i dobře mínění rada je mimo účinek :-) Měj se bájo a těším se na další outfity !!!!
reply

+ Add your comment