FOOT SAVERS

April 24, 2013


Na našem profilu na ASK.FM se nás poslední dobou hodně ptáte, co s lodičkama, které při chůzi sklouzávají z nohy, nebo co s páskovými sandálky, které dřou, co s botkama, které jsou tak vysoké, že se v nich nedá chodit, atd atd atd.

Tohle jsou naši ZACHRÁNCI a vřele vám je doporučujeme!

1. Saténové (nebo gelové) nalepovací polštářky, které ulehčí klenbě a díky nim nebude tlak těla na chodidlo tak velký. Takže možná uběhnete v lodičkách i maratón ;) Ta samá vychytávka (opět buď látková nebo gelová) existuje také v podobě vytvarovaného proužku, který si nalepíte zevnitř do boty na místo paty. "Hezky" česky se tomu říká brzdička. Pak vám lodičky nebudou sklouzávat z nohou, ani když se trochu opotíte při dobíhání tramvaje.

2. Sprej proti pocení nohou. Ano, nezní to moc mňam, ale holt v 25°má málokdo to štěstí, že ho tenhle problém netrápí. Takže ráno naaplikovat, přes den ještě trochu a máte vystaráno. Další variantou, kterou doporučujeme našim klientkám, je HEDVÁBÍ VE SPREJI. Funguje v podstatě na stejném principu, ale ať ho nastříkáte kolik chcete, nebudete mít bílé nohy, protože je průsvitné. Sprej je z DM DROGERIE, hedvábí mají u BATI.

3. Pudr v tyčince, díky kterému zamezíte všem odřeninám a puchýřům. Stačí natřít na místo, kde hrozí puchýře (pod pásky sandálek, na patě...) a funguje naprosto skvěle. Je takový hezky mazlavý, ale přitom není na kůži vidět. Tenhle je z loňska z DM DROGERIE, letos tam mají to samé, ale už v jiném balení.

4. Nalepovací saténové podložky pod prsty. Jsou fakt jako polštářek a navíc, díky tělové barvě látky, v lodičkách nejsou k poznání ani, když se někde zujete. Narozdíl od těch gelových, které vypadají v botě trochu ekl :) Tyhle vychytávky už seženete kdekoli. U Bati, v Deichmannu, v Humanicu, v drogériích.

5. Tyčinka na popraskané paty. Jestli někdo trpíte tímhle nešvarem, i když si naprosto pravidelně děláte pedikúru, vězte, že vám tahle miniaturní věc zachrání reputaci. Stačí jednou přetřít ráno a pro jistotu ještě během dne a budete mít paty jako děťátko. Ovšem pozor, je to skutečně jen na běžně popraskané paty, ne na krátery. Tohle pedikúru nenahradí! Jen její výsledek udrží dlouho v akci. Tahle je z DM DROGERIE.

6. Rolovací náplast. Speciální pružek, který vyrolujete z plastového obalu a zmáčknutím čudlíku odstřihnete délku, kterou potřebujete. Je hodně silná a drží jako židovská víra. Proužek nalepíte zevnitř boty na místo, které vás tlačí nebo dře. Většinou na paty, nebo pod silnější pásky u páskových bot. Pod ty uzounké pásečky je to moc silné a musíte proužek samy zúžit. Tohle je, bohužel, také z loňska z DM, ale určitě to tam mají zase, jen v jiném balení.

Tak dámy, ready to go? ;)


Tags:
0 Comments
Category: All