FW STREETSTYLE TRENDS

September 23, 2015


Tak nám začaly fashion weeky, paní Müllerová :-)  New York už je za námi, právě jede Londýn a ještě nás čeká Miláno a Paříž. Ale my už teď každý den projíždíme fotky nejen z přehlídkových mol, ale samozřejmě i fotky outfitů všech fashion lidí, kteří se kolem přehlídek motají. Právě oni jsou vždycky o sezónu napřed. Módní značky jim totiž půjčují oblečení z kolekcí, které mnohdy ještě nejsou ani vyrobené. Právě proto, že jejich fotky pak budou používat média celý další půlrok jako ukázku "how to wear...".

 

Tuhle sezónu se do toho fashion people vážně opřeli. A my jsme vypozorovaly tyhle 3 největší novinky:

 

  1. Díky obrovskému retro návratu 70. let vypadají někteří, jako by vypadli z vintage obchůdku (rozumějte ze sekáče).
     
  2. Všichni se zřejmě rozhodli, že odteď už na sebe nikdy nevezmou dobře padnoucí džíny. Vyrojily se totiž neuvěřitelně prapodivné střihy – začalo to "mom jeans" a skončilo u tvaru, který se vlastně ani nedá popsat. Což ve finále všichni kvitujeme s povděkem, protože ty nastřelené džínečky, ze kterých každému lezou špeky na zádech, stejně nemůžeme vystát. Tyhle jsou aspoň zábavné.
     
  3. Většina z přítomných se evidentně rozhodla, že kašlou na killer heels a obuli placaté boty, nejlépe tenisky. Když už podpatky, tak jen ty nízké kitten heels (česky se tomu říká "na kačence"). Dobrá zpráva, ne?

 

Tak se mrkněte na koláže dole a můžete začít rabovat skříň tetě/babičce (70. léta), tatínkovi/manželovi (nepadnoucí džíny) a vytáhněte z botníku tenisky, ve kterých jste doteď chodili jen venčit. A jste ready na fashion week. Hurá do Paříže! A vždycky mějte na paměti Alenčino heslo: Lepší je být blázen, než být nudný ;-)

 

 

1. SEKÁČ STYL


 
	 

	 

	 

	2. DIVNODŽÍNY

 

 

 

2. DIVNODŽÍNY

 
	 

	 

	 

	3. POHODLNÉ OBUTÍ

	 

 

 

 

3. POHODLNÉ OBUTÍ

 

 
	 

	All pics Sandra Semburg via A Love is Blind

 

All pics Sandra Semburg via A Love is Blind

Tags: , , , , ,
2 Comments
Category: Inspo

Veronika H. September 23, 2015 03:29 pm
Zvláště kvituji s povděkem pohodlné obutí. Zdravím do Backstage.
reply
pavlina September 23, 2015 06:37 pm
miluju tyhle fotky! to je prostě něco! .)) Máš úžasný styl Adel :) líbí se mi ty šaty v kombinaci s křivákem. Miluju podzim! Zvu tě na Dior giveaway :) www.stylesolution.cz
reply

+ Add your comment