GIRL CRUSH

October 14, 2016


Každá z nás má samozřejmě spoustu oblíbených blogerek, na které nedá dopustit. A navíc jednu, u které posedlost dosáhla takových mezí, že si občas (většinou) přejeme být ona. Je to zkrátka takový náš girl crush. O tu "svojí" se doteď hádám s Ejvi, které z nás vlastně je :-)  No prostě jak malé holky, co vám budu vykládat.

 

Dneska vám představím svojí oblíbenkyni a příští týden vám tu svou prozradí zase Alex.

Tak ten můj "zásek" se jmenuje Nina Suess, je to Němka a je jedním slovem boží!

 

A proč jí tak zbožňuju:

 1. Protože je to naprosto ojedinělý příklad blogerky, která si s módou ještě dokáže "hrát".
   
 2. Protože u většiny jejích outfitů nemám ponětí, kde končí jedna část oblečení a začíná druhá. A to mě strašně baví, nutí mě to zapojit fantazii, myslet.
   
 3. Protože u spousty blogerek jejich vyznávání minimalistického stylu pomalu dorazilo až k nudě. A tahle holka je všechno, jen ne nudná.
   
 4. Protože i když spolupracuje se spoustou značek, pořád dokáže oblečení zkombinovat tak, jak by mě to ani ve snu nenapadlo (a myslím, že ani ty samotné značky). Proto mi, narozdíl o těch opravdu "profláknutých" holek ještě pořád nepřijde jako chodící billboard na novou kampaň Michael Kors/Miu Miu/H&M.... doplňte podle libosti.
   
 5. Protože dívat se na její posty na blogu je stejné, jako dívat se na obrazy v galerii. Žádné texty, žádné vysvětlování, prostě jen krásná umělecká díla.
   
 6. Protože má taky hair extensions a vůbec to není poznat! :-)

 

Takže jestli hledáte pravidelnou dávku opravdové inspirace, mrkněte na její blog. Vážně to stojí za to! Mimochodem, když se podíváte na její instagram, tak fotky, které teď dělala na Islandu, jsou opravdu dechberoucí.

 

A ať to není jen jednostranné, prozradíte mi ten svůj zásek? Koho styl obdivujete (i když to třeba z jakéhokoli důvodu vůbec není váš osobní styl)? Kdo je na vaší liště v prohlížeči stálice už pár měsíců/let? Podělte se se mnou, moc ráda objevím někoho nového. Protože inspirace není nikdy dost! Xo, Vaše Alena

 


Tags: , , , , , ,
18 Comments
Category: Inspo

Hana October 14, 2016 10:52 am
moje favoritky : Andy Csinger, má naprosto dokonalé fotky a nohy, za které bych vraždila určitě nejen já ...?:D (ty moje se obávám, že takové nebudou ani 10 let po mé smrti) dále Evu McMahon (glamazonblog.com) ......a nesmím opomenout přeci Alenku Šafratovou ....! xo
reply
morella October 14, 2016 10:52 am
sleduji Angelicu Blick, velmi krásná a inspirativní žena... navíc ty její fotky jsou dokonalé :) a pak samozřejmě sleduju Backstage protože Alenka je taky krásná a inspirativní žena :)
reply
Sylva October 14, 2016 10:52 am
Ja miluju SincerelyJules ;) ma skvely styl, je krasna a moc me bavi :)
reply
Jana B. October 14, 2016 10:52 am
Souhlasím s Tebou na 100%... je úžasně hravá a zábavná.
reply
Hanyzka89 October 14, 2016 10:52 am
Mým "zásekem" je Leonie Hanne z OhhCouture, je krásná, miluji její outfitové kombinace a jeden z nejdokonalejších instagramových účtů :-)
reply
Maggie2410 October 14, 2016 10:52 am
Tak Ninu jsem neznala, ale už z prvních obrázků tuším, že za chvíli budu znát její blog zpaměti. Díky! :-) Já miluju Lydii Elise Millen, sice se jí nepodobám ani vzhledem ani stylem (ač bych ráda), ale hlavně na její videa na YT se můžu dívat pořád dokola hodiny, hlavně kvůli jejímu smíchu.
reply
L... October 14, 2016 10:52 am
VivaLuxury Style Blog......zenske,skvela inspirace :)
reply
Dominika October 14, 2016 01:03 pm
Tak to je pecka! Jaktože jsem ji doteď neznala... Děkuju! ;)
reply
tezz October 14, 2016 03:06 pm
Tak u mě vede Chiara Ferragni, Sincerely Jules & teď nově Lisa D Cahue (Mind Body Swag) :-)
reply
V. October 14, 2016 03:06 pm
Tak pro mě je velkou inspirací Alex. Miluju její styl! Díky Bohu (teda spíš Aleně), že jsem jí u vás objevila :)
reply
Natalie October 14, 2016 07:02 pm
Bod dva je bez konkurence :-)))) Mojí oblíbenkyní, které styl je mi hodně vzdálený, přesto se mi neskutečně líbí a inspiruje (podivná kombinace, já vím, ale je to tak :-) ) je Veronika Heilbrunner, v poslední době už celkem známá i ve standardních modních magazínech.
reply
Jitka October 15, 2016 01:27 am
No přece jednoznačně naše ALEX, je to krásná dívka s osobitým stylem, má vyjímečné kouzlo a nepřekonatelné charisma, všechna jména shora možná, ale až za Alex !!!!!!!!!
reply
Ejvi October 15, 2016 01:27 am
Ninu jsem "objevila" ja, je moje :DD
reply
Peťula October 17, 2016 02:00 pm
Z českých blogů už x let sleduju Ejvi, která má přesně ten styl, co se mi líbí. Jinak Backstage a Alex hltám taky :) Ze zahraničních mám nejraději Rach Parcell a jejich familii, kdy si připadám jako v jiném světě. Navíc se sestrou Emily Jackson žijí pohádkový život :)
reply
Henriett October 25, 2016 10:17 am
stockholmstreetstyle
reply
Lucie October 25, 2016 06:13 pm
Chronicle of her ....nejlepsi, nejuzasnejsi a nejstylovejsi zena ever. Musim souhlasit s ostatnimi, Alex je uzasna (Alenka taky samozrejme). Pak par izraelskych blogerek. Ty ceske me vubec neberou. Neni na nich nic oroginalniho a ani inspirativniho. Ta hravost chybi.
reply
Zuzana J. November 19, 2016 12:32 pm
http://www.fitfabfunmom.com/ Není to moje velikost, ale paní mě donutí alespoň občas odložit černou :o)
reply
Péťa December 15, 2016 04:21 pm
moc hezký blog je na: http://apairandasparediy.com/
reply

+ Add your comment