GREY & BLACK

January 23, 2017


Dva roky po tom toužíme, rok o tom mluvíme, minulý týden jsme do toho konečně praštily a od února už to bude venku... Ta velká změna, o které se Alex zmiňovala ve svém posledním postu, se týká úplně fungl nového blogu! Takže teď veškerý náš volný čas trávíme diskuzemi o fontech, barvě nadpisů, řazení stránek, velikosti fotek atd atd. A strašně nás to baví. Teď ještě, aby to bavilo i vás! Všechno zatím jede na zkušební provoz, tak o tom ještě nikomu neříkejte ;-)  A my zavčasu mávneme, až budeme ready vám poprvé ukázat výsledky našeho snažení.

 

Mezi dohadováním o tom, jestli se líp čte patkový nebo bezpatkový font, se u nás děje to, co na začátku každého roku: každý den schůzky s klienty, pro které připravujeme jejich časopisy nebo blogy, plánování práce na celý rok a taky první letošní kurz stylingu. Jo a já osobně jsem se rozhodla, že si poprvé zkusím, jak fungují afirmace. Popravdě, zatím, když si je mrmlám pro sebe, připadám si jako úplný magor :-)  Máte s nimi nějaké zkušenosti? Mám si o tom přečíst nějakou knížku? Jestli víte, poraďte. Já se u toho totiž vždycky začnu chechtat. Tak jestli to má mít nějaký smysl, ať to aspoň dělám pořádně.

 

Přeju vám nádherný týden, ať sklízíte úspěchy kam se podíváte a my se jdeme zase dohádat nad barvou nadpisů :-)  Xo, vaše afirmační Alen

 


 
	Leather Jacket – BLK DNM

	Knit – H&M

	Skinny Jeans – GINA TRICOT

	Long Shirt – ASOS

	Over the Knee Boots – ZARA

	Hat – H&M

	Big Scarf – ASOS

	Earrings – ASOS

	Bag – CHANEL

	 

Leather Jacket – BLK DNM

Knit – H&M

Skinny Jeans – GINA TRICOT

Long Shirt – ASOS

Over the Knee Boots – ZARA

Hat – H&M

Big Scarf – ASOS

Earrings – ASOS

Bag – CHANEL

 

Tags: stitek, , , , , , , , , , , , , ,
3 Comments
Category: Outfit

Věra January 23, 2017 06:55 pm
Ahoj Alenko, o afirmacích a celkové síle našich myšlenek a možnostech formovat svou realitu, ale i o mnohém dalším jsem si skvěle početla v knížce Trhák od Jiřího Vokáče Čmolíka. Moc doporučuju, zažila jsem spousta AHA momentů a hodně mi to dalo. Těším se na nový blog, jste pro mě skvělou (nejen) módní inspirací!
reply
Natalie January 23, 2017 08:59 pm
Tak si představ Alen, že jsem až díky tobě zjistila, že to jak k sobě promlouvám každý večer (samozřejmě se skleničkou bílého v ruce) není přípitek, ale afirmace. LOL:-) Ok. Myslím si, že si každý musí vytvořit vlastní slova, vlastní věty a přání, něco na čem ti záleží, co je pro tebe důležité, pak ti to sedí, je to naprosto přirozené a má to smysl a sílu. Věty z příruček jsou v tomto případě fakt prdlý :-)
reply
Keyla January 29, 2017 04:53 pm
Alen, pro zacatek od Pierre Franckh, Jak si spravne prat. Funguje. ;-)
reply

+ Add your comment