GREY ZONE

January 22, 2016


Ať jsem se snažila tyhle fotky upravit a "zteplit" jak jsem chtěla, jde z nich pořád kosa. A to mi v kombinaci vlny, kašmíru a kožených bot vůbec zima nebyla. Asi měl táta při focení ledové ruce, nebo nevím :-)

 

Včera jsme se všemi hostujícími lektory dokončili finální rozvrh a program nového kurzu stylingu a všechny "moje holky", které už absolvovaly kurz v původní podobě a teď pracují v Backstage, se shodly na tom, že budou dobrovolně chodit do práce i během víkendů, protože to chtějí taky zažít! Udělalo mi to strašnou radost. Je to zvláštní, ale i já se na těch 5 víkendů těším. Sice budu v práci nonstop celý měsíc, ale u nových věcí člověk nemá chybět.

 

Ať přežijete tohle mrazivé ráno ve zdraví a o víkendu se těšte na random fotky z našeho výletu a taky na super "protištípací" tip (na svetry, ne na komáry :-) Xo, vaše šedomodrá Alena


 
	Coat – ZARA

	Cashmere Knit – JCREW

	Skinny Jeans – VERO MODA (via ASOS.COM or ZOOT.CZ)

	Suede Booties – MANGO (on sale)

	Necklace – PRIMARK

	 

Coat – ZARA

Cashmere Knit – JCREW

Skinny Jeans – VERO MODA (via ASOS.COM or ZOOT.CZ)

Suede Booties – MANGO (on sale)

Necklace – PRIMARK

 

Tags: stitek, , , , , , , , , , , , , , , ,
5 Comments
Category: Outfit

kiiara January 22, 2016 11:30 am
Jak ty to delas sedomodra Alenko, ze i v tehle kose vypadas skvele. Ja nemam rada zimu a tak kazde rano stojim pred satni skrini a zjistuji, ze nemam co na sebe (a to je samozrejme narvana k praskuni). Nakonec to dopadne tak ze mam na sobe 1568 vrtev, pripadam si jak Michelin a stejne je mi kosa. :-D
reply
Otylka January 25, 2016 01:12 pm
Milá Alenko, jako vždy krááásné, ale přece jen poznámka. Vaše rubrika PLUS SIZE je zdá se nějak odstrkovaná. Jste všechny štíhlé a krásné ve vel. č. 34, 36 ... To není zas takový problém. Prosím zkuste ukázat i dámám které zrovna nemají tyto velikosti jak do toho... :-O Děkuji a přeji krásné dny. O.
reply
Škola stylu BACKSTAGE January 25, 2016 01:16 pm
Tak teď jste mě vážně rozesmála nahlas! Jen pro úplnost, já mám velikost 42-44 a Alex 38 (někdy i 40, když se hodně nají :-) Jediná 34 velikost tady vždycky byla Maruška. A popravdě, ono těch blogů s velikostmi 46 a výš je opravdu málo (spíš žádný), kde by se dala čerpat inspirace a byly vážně hezké (dobré fotky, dobrý styling). Proto rubrika PLUS SIZE trochu strádá. Pokusíme se s tím něco udělat, slibuju!
Veronika H. January 25, 2016 02:42 pm
Zdravím Alenku a moc se mi líbí kombinace náhrdelníku a svetříku.
reply
Hana January 25, 2016 11:47 pm
Alenko, jste naprostým důkazem toho, že styl a vkus není o tom na sebe narvat XXS ...jen tak dále, jelikož .vel.34 je pomíjivá, vkus a styl trvalý. Krásný večer :)
reply

+ Add your comment