HAPPY NEW YEAR (FINALLY)!

January 16, 2017


Krásné pondělí! To je doby, co jsme se tady neviděli, jak se máte? Já jsem minulý týden velmi pozvolna nastoupila po měsíci zase do pracovního procesu, což v překladu znamená, že nás Alenka první den vzala na oběd, abychom ten nástup neměly tak těžký, další den jsme v 11 hodin posnídaly, nafotily outfity, zašly do NehtyNehty a teď už by se pravděpodobně hodilo začít opravdu pracovat. Čeká nás toho hodně, máme velké plány a pravděpodobně se zase nezastavíme, ale rozhodly jsme se, že si to letos uděláme hezký, ať to stojí, co to stojí. Tak nám držte palce, ať to vyjde! Protože víte, jak se to říká – spokojená matka, spokojené dítě, v našem případě tedy spíš spokojené pisatelky, spokojení čtenáři.

 

A protože jsem vám při tom pozvolném pracovním startu ještě neměla kdy popřát do nového roku, tak přeji! Přeji vám, ať letos konečně začnete dělat, co vás opravdu činí šťastnými, nebo ať v téhle bohulibé činnosti dál pokračujete, pokud už se vám to poštěstilo. Přeji vám, ať se obklopíte jen lidmi, se kterými je vám dobře, trávíte s nimi fůru času a zažíváte s nimi ty nekrásnější okamžiky. Procestujte svět - a teď je jedno, jestli ten svět bude pár kilometrů od vašeho domova, nebo se rozletíte na druhou stranu zeměkoule, smějte se, dělejte si malé (nebo velké) radosti a užívejte si každý den. Já se rozhodla, že přesně takový můj rok bude! 

 

Mějte se fanfárově a brzy zase s outfitem! 

 

Vaše Alex

 

P.S. A nekupujte si svetry s obřími rukávy, které pak nenarvete pod žádný kabát!


 
	Coat - MONKI

	Jeans - MANGO

	Knit - H&M

	Bag - MANGO

	Shoes - ZARA

	Scarf - &OTHER STORIES

	Watches - ROSIEFIELD

	Bracelet - ANTIPEARLE, ADE-BE

	 

Coat - MONKI

Jeans - MANGO

Knit - H&M

Bag - MANGO

Shoes - ZARA

Scarf - &OTHER STORIES

Watches - ROSIEFIELD

Bracelet - ANTIPEARLE, ADE-BE

 

Get the look

Tags: stitek, , , , , , ,
1 Comment
Category: Outfit

vladimíra January 16, 2017 03:42 pm
Milá Alex, jsem ráda že jsi opět tu, už jsi mně opravdu chyběla :-) Do roku současného Ti přeji ať se vše daří tak, jak jsi krásně naplánovala shora :-), mnoho zdraví, štěstí a lásky po boku Tobě milých lidiček ...... Jinak outfit Ti MEGA sluší, myslím že ten svetr musím nutně mít, neboť už léta miluji předlouhé dlouhé rukávy!!! Krásný zimní den V.
reply

+ Add your comment