HOW TO: BEACH HAIR

June 03, 2016


My už se na tu dovolenou vážně dost těšíme! Ale protože si musíme ještě nějaký ten týden počkat, snažíme se to moře, písek a slunce vytvořit u nás v koupelně. Tak třeba naše Alex poslední dny v koupelně tráví dlouhé minuty, aby pak její vlasy vypadaly jako jeden velký mess, tedy pardon – jako beach waves. Žádný stylingový přípravek sice nevytvoří ty pravé plážové vlny, alespoň trochu se jim ale přiblížit můžete. Co k tomu budete potřebovat?

 

  • Vlasy (stačí málo...:))
  • Sprej s mořskou solí

 

Pokud si myjete vlasy před spaním, nastříkejte sprej do vlhkých vlasů. Rozdělte je do pramínků, zakruťte, ještě jednou přestříkejte, všechny zakroucené pramínky smotejte do velkého drdolu a nechte volně uschnout. Ráno nikdo nepozná, že nejdete rovnou z pláže.

Myjete-li si vlasy raději ráno (vstávání v 6 vám teda nezávidíme), nastříkejte sprej do vlhkých vlasů, opět zakruťte a vyfoukejte v předklonu difuzérem. Na závěr ještě přestříkejte lakem na vlasy a voilá, máte beach hair jako vyšité!

 

Tip: Pokud zrovna nemáte sea salt sprej po ruce, můžete si snadno vytvořit vlastní doma. Stačí, když smícháte 1 hrnek horké vody, 1 lžíci mořské soli, šťáva z ½ citronu a 1 lžíci bezoplachového kondicionéru. Pořádně to promíchejte a nalijte do rozprašovače. A vlasy jako od moře máte i z vlastní koupelny. 


Get the look

Tags: , , , , , , , , ,
0 Comments
Category: Beauty