HOW TO KEEP YOUR WHITE SNEAKERS CLEAN

May 08, 2016


Jaro a bílé tenisky k sobě neodmyslitelně patří. Po pár procházkách už to ale většinou s bílou barvou nemá nic společného. Co dělat, aby tenisky zůstaly co nejdéle zářivě bílé a působily novým dojmem? Máme pro vás pár tipů, jak je udržovat čisté, aniž byste je musely po třech dnech házet do pračky (což sice taky děláme, ale moc dobře víme, že to pro ně není zrovna to nejlepší řešení...).

 

  • Čistící guma – naprostá nezbytnost v péči o obuv. Guma na sebe nabaluje nečistoty, které se následně odrolují. Nepotřebujete k ní nic dalšího, celou práci udělá sama. Ať už jsou vaše tenisky s gumou, nebo jen plátěné.
  • Ocet – pokud gumu zrovna nemáte po ruce, vyzkoušejte osvědčený čistící prostředek našich babiček – klasický ocet. Nalijte ho na hadřík, nebo kuchyňský ubrousek a šetrně drhněte špinavá místa.
  • Zubní kartáček – skvrna stále nemizí? Je čas vytáhnout starý zubní kartáček, dát na něj trochu šetrného šamponu a nečistoty jemně masírovat, dokud nezmizí.
  • Bílý lak – některé skvrny z bílých tenisek prostě nevyčistíte. Pro tyto případy je tady bílý lak, kterým můžete inkriminované místo přelakovat a nikdo nic nepozná.
  • Vyperte tkaničky – zašedlé tkaničky mohou navodit dojem ušmudlaných bot. Tkaničky vyperte, případně namočte do sava.
  • Nenechávejte tenisky venku – raději je nechejte uschnout uvnitř, slunce by mohlo bílou gumu tenisek zbarvit do žluta a té se zbavíte jen velmi těžko.

 

No a když už je opravdu nejhůř... Tak si kupte nové!:) Protože holky a špinavé boty k sobě nikdy neladily!

 

Krásnou neděli!:*


Tags: , , , , , , , ,
4 Comments
Category: How to

AV May 08, 2016 04:19 pm
Me na to vždy zabere Cif,vycisti botky dokonale
reply
Lenka May 08, 2016 07:00 pm
Já občas vyperu celý Superstarsky :D
reply
Lucie May 09, 2016 10:22 am
Já používám na gumu odlakovač na nehty a paráda :)
reply
_nikis May 09, 2016 09:09 pm
U mňa zaručene funguje Vanish a zubná kefka, vyčistím s nimi aj vrubkovanie na podrazkach a tenisky sú ako nové
reply

+ Add your comment