HOW TO PACK YOUR FLOPPY HAT

June 19, 2016


Letní dovolená bez pořádného klobouku? Příšerná představa! Jenže sbalit ho do kufru, abychom nevytáhly nenositelné pomačkané něco, může být „pěkná“ noční můra. Jasně, můžete si ho obléknout rovnou do letadla, ale sedět v něm asi nebudete a stejně ho musíte schovat do vrchních úložných prostor, do kterých si vaši spolucestující nacpou příruční zavazadla. Bezvýchodná situace? Nebojte, máme pro vás řešení. Stačí se jen trochu zamyslet nad balením kufru.

 

Jak na to: Vezete s sebou džíny, svetr nebo mikinu? Vyplňte prostor klobouku větším kouskem. Těžké věci (boty, kabelky, bundy) rozmístěte na dno kufru a vytvořte rovnou plochu. A teď začíná opravdová zábava! Klobouk položte na rovně vyskládané těžké věci doprostřed kufru a kolem něj pokládejte další oblečení. Skládejte tak dlouho, až nebude vrch klobouku zarovnaný s ostatními věcmi. Na závěr můžete na celou ploch kufru pokládat lehké oblečení jako kaftan a topy. Odteď už nebudete u bazénu za tu divnou paní s polámaným kloboukem!:)

 

Krásný víkend! xoxo

 

@Pinterest


Get the look

Tags: , , , , , , , , , , , , ,
1 Comment
Category: How to

Vladimíra June 20, 2016 02:07 pm
Pěkné ráno celému týmu přeji, a pak že se nedějí zázraky - vysvětlím - vzhledem k tomu, že dnes odlétám na dovču, už v noci jsem se budila představou, jak nejlépe si poradit se zabalením klobouku do kufru, aby byl poté ještě použitelný :-) - a ráno otevřu Vaše stránky a tam neuvěřitelné překvapení - děkuji moc :-) Přeji Vám všem pohodové dny a krásnou dovču !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reply
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment