HOW TO REMOVE NAIL POLISH WITHOUT NAIL REMOVER

May 01, 2016


Určitě jste každá zažila situaci, kdy si chcete odlakovat starou vrstvu oprýskaného laku a ejhle – v odlakovači už není ani kapka. Naštěstí nemusíte propadat panice, existuje totiž několik způsobů, jak odlakovač nahradit. A vsadíme se, že máte téměř všechno doma. Samozřejmě, že odlakování bude většinou trvat o něco déle, krajní nouze si ale žádá trochu trpělivosti. Jak tedy nahradit odlakovač?

 

1. Lakem na vlasy - nastříkejte lak na nehty a odličovacím tamponkem setřete. Látky obsažené ve spreji na vlasy dokážou odstranit spoustu skvrn a skvěle si poradí i s lakem.  Tahle metoda je nejrychlejší a nejefektivnější, ale stále je to pouze poslední záchrana, nehty mohou být po použití dehydrované a mohu se začít třepit.

2. Svrchním lakem – nalakujte nehet silnější vrstvou svrchního laku (pokud nemáte, může být jakýkoli barevný) a ubrouskem nebo tamponkem lak setřete. Důležité je, aby lak nezaschnul., takže stírejte ihned po nalakování.

3. Octem a citronem – smíchejte jednu lžíci octa a jednu lžíci šťávy vymačkané z citronu, pořádně promíchejte a do vzniklé směsi namočte vatu nebo tamponek.  Nechte chvíli na nehtu působit a setřete.  Pokud máte trochu víc času, namočte prsty do připravené směsi na 10 minut, odlakování pak půjde raz dva.

 

Máte taky osvědčený tip, jak sundat lak, když není zrovna odlakovač po ruce?

 

P.S. Užijte si 1. máj a mějte se rádi! Krásnou neděli!

 

@Pinterest


Tags: , , , , , , , , , , , , ,
0 Comments
Category: Beauty

není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment