HOW TO REMOVE PET'S HAIR

May 22, 2016


Každý milovník zvířat tohle určitě zažil. Máte na sobě černé kalhoty nebo černou halenku, potkáte roztomilého psíka, musíte se s ním okamžitě pomazlit, pak se podíváte na sebe a jste sám chlup. Nám se to od naší Blaženky stává pravidelně, naštěstí ale pracujeme ve Škole stylu, kde všechny propriety na odstranění chlupů máme. Co ale dělat, když jste zrovna venku? Stačí, když najdete někde po cestě umyvadlo.

 

Jak na to: Umyjte si ruce teplou vodou a pak je lehce osušte, ale ne úplně. Ještě vlhkýma rukama pak „přejíždějte“ od shora dolů po halence či kalhotách. Všechny chlupy se přilepí na ruce a na látce nezůstane ani smítko! Voda usnadní přichytávání a nezpůsobí žádnou paseku jako třeba ručník. Ptáte se, jestli to funguje lépe než odchlupovací váleček? Ne, ale jako záchrana od looku ála Yeti je to super!

 

Užijte si víkend a s klidným svědomím se pomazlete s nějakým zvířetem, je to terapie! 


Tags: , , , , , , ,
3 Comments
Category: How to

Ssissi May 22, 2016 06:14 pm
Tak na chlupy francouzského buldočka tohle bohužel nefunguje....na ty totiž nefunguje skoro nic, jsou jako jehličky, co se všude zapíchnou :( No jo, ale když oni jsou taaaaaak moc roztomiloučký, že jim ten Yeti look every day prostě musím odpustit :)
reply
Markéta May 23, 2016 09:06 am
Na chlupy maltézáčka voda funguje skvěle, to je pravda :) ovšem na tmavé, tvrdé chlupy stafforda je to už problém. Nemluvě o tom, že ani antialergické máchání na mé bílé košile nepomáhá :( už jsem zoufalá. Lepící váleček je super, ale taky neodstraní všechny chloupky na 100%.
reply
Anet May 23, 2016 01:00 pm
anebo pak gumové rukavice, také stahnou chlupy z těla, já takhle čistím i čalounění a koberce
reply
není povinné
není povinné, pište adresu včetně "http://"
*
Cancel comment