HOW TO STYLE FLOUNCES

May 03, 2016


VOLÁNY jsou zpět v plné síle! Tenhle historický detail se stal naprostým MUST HAVE pro letošní jaro. Nosí se ve všech možných variantách – od přehnaných a objemných, po jemné a nenápadné. Tenhle trend ale může být někdy docela zrádný, takže pokud netoužíte vypadat jako marcipánový dort, je třeba dodržovat určitá pravidla. Zatímco modelky s dokonalým tělem snesou jakékoli kreace, my, reální lidé na to musíme trochu opatrně.

 

Máme pro vás pár tipů, jak nosit volány i v reálném životě:

1. Pokud jste majitelkou menšího hrudníku, jsou pro vás volány to pravé ořechové. Volte top se spadlými rameny a řasením na prsou, vytvoří to iluzi plnějšího dekoltu a delší šíje. Velmi sexy záležitost!

2. Pokud k vám naopak příroda byla velmi štědrá, volánům v oblasti hrudníku se obloukem vyhněte. Raději se zaměřte na volánový spodek – například sukýnku. Velmi trendy jsou delší košile s volánovým lemem, které vypadají skvěle ke skinny džínům.

3. Minimalizujte doplňky. Volány jsou samy o sobě dost výrazným prvkem, proto je není třeba kombinovat s výraznými šperky. Naopak by jim to mohla uškodit. Pokud se bez šperků přece jen necítíte, volte jemné náramky a prstýnky.

4. A máme skvělou zprávu pro dámy, které trápí silnější paže a na holé ruce je ani v horkých dnech příliš neužije. Jedním z největších hitů letošního jara jsou totiž volánové rukávy. Schováte problematické partie a zároveň budete super cool! Jednoduše win win situation!

 

Volánů se bát nemusíte, probuďte v sobě romantickou duši a přizpůsobte tenhle trend vašemu tělu. Krásný den!


 
	@ Styleblazer @Pinterest

@ Styleblazer @Pinterest

Tags: , , , , , , , , ,
2 Comments
Category: How to

Lucie May 04, 2016 10:52 am
Vztahuje se trend volánů také na peplum topy, nebo ty už jsou pasé?
reply
Škola stylu BACKSTAGE May 04, 2016 04:38 pm
Luci, peplum střihynemají s volány jako takovými nic společného. Ale dokážou udělat s postavou takové zázraky, že je z módy nepustíme ;-)

+ Add your comment