HOW TO STYLE YOUR SUMMER DRESS

April 13, 2016


Slunce vytahuje drápky o sto šest, na holé nohy v letních šatičkách to ale zatím není. Pokud už se pomalu zásobujete na léto, nebo ve skříni schováváte skvostné kousky, nemusíte čekat, až rtuť teploměru vyšplhá nad dvacet stupňů. S letními šaty uděláte parádu i na jaře a slibujeme, že tuhle frajeřinu neodležíte s chřipkou. Samozřejmě by jen stačilo natáhnout punčochy (ne silonky prosím vás...), ale to už je trochu ohraná písnička. Máme pro vás lepší a zábavnější inspiraci. Tady je 5 TIPŮ, jak nošení šatů trochu ozvláštnit a přizpůsobit venkovním teplotám:

 

1. Oblékněte je přes DŽÍNY, ideálně takové, které jsou něčím zvláštní – ohrnuté, do zvonů, nebo s roztřepeným dolním lemem. Aby bylo na první pohled jasné, že jste to tak od začátku myslely. Pro hravější look obujte tenisky, pokud chcete být za holčičku, podpatky jsou nutností.

2. Velkým trendem této sezony jsou KOŠILOVÉ ŠATY. Skvěle vypadají oblečené pod sukní, nechte je trochu vykukovat, nebo šaty rozepněte a noste se sukní jako dlouhou košili. Rafinované a ženské!

3. Jarní rána jsou chladné, oblékněte pod šaty rolák, nebo triko s dlouhým rukávem, úzké kalhoty, přes to sukni, nebo obojí a v průběhu dne jen sundávejte vrstvy. Objevte kouzlo VRSTVENÍ!

4. Jdete do kanceláře a klasická KOŠILE už vás nudí? Oblékněte místo ní splývavé šaty z jemného materiálu v neutrálních tónech. Večer jen sundejte kalhoty a můžete na romantickou procházku městem.

5. Kontrasty se přitahují! Pokud máte něžné šatičky s krajkou, oblékněte přes ně VOLNÝ SVETR a nechejte vyčuhovat jen kousek krajky. Holé nohy obujte do kozaček nad kolena, nebo oblékněte delší šaty ze vzdušného materiálu. 

 

Na nás to jaro asi vážně začíná působit, úplně se nám chce být za romantické holčičky!:) Krásnou středu přejeme!

 


 
	@Pinterest @Thefashionfraction @Manrepeller

@Pinterest @Thefashionfraction @Manrepeller

Get the look

Tags: , , , , , , , , , , , ,
0 Comments
Category: How to