HOW TO WEAR: BAGGY JEANS

October 16, 2014


Pokud za sebou máte, podobně jako Maru a Ejvi, svoje hiphopové a skejtové období, je čas se zaradovat. Široké baggy jeans jsou zpátky a lepší než kdy dříve. Doplňkem už rozhodně nemusí být nutně skejt nebo longboard (který samozřejmě ani jedna nikdy nevlastnila :)), ale raději pěkné boty na podpatku a barevná rtěnka na puse.

 

Baggy jeans jsou volné, rovné a pohodlné džíny, ve kterých budete trochu plavat a váš partner asi radostí skákat do stropu nebude, ale budete se v nich cítit maximálně dobře.
Tento typ kalhot lichotí hlavně vysokým a štíhlým slečnám. Takže pokud patříte mezi ně a narazíte na ty pravé, zapomeňte na další klučičí prvky, naopak raději oblékněte jemný saténový top, krajku nebo krátký svetřík. 

 

Výběr těch NEJ najdete v Get the look:

 

If you went through a hip hop and skater stage, like Maru and Ejvi, it's time to rejoice! Wide, baggy jeans are back! And you needn't accessorise them with a skateboard or long-board (which neither of them ever owned, of course :)) - instead, opt for heels and lipstick.

Baggy jeans are loose, straight, comfortable jeans which will look slightly big on you, which your partner probably won't adore but which you'll feel super comfortable in.

These types of trousers will look particularly good on tall, slim girls. So if you flaunt a body like that and come across the right kind of pair, forget about wearing them with other masculine pieces and instead team them up with a soft satin top, lace or a short sweater.


 
	Pics: Urban Spotter, Pinterest

Get the look

Tags: , , , , , , , , ,
0 Comments
Category: How to