HOW TO WEAR: BOOTS + BARE SKIN

September 29, 2014


1. TOPSHOP     2. LINDEX     3. F&F     4. ANSWEAR     5. RIVER ISLAND     6. SPARTOO

 

Na podzim asi nenajdete víc sexy módní záležitost, než jsou kozačky na holých nohách. Tak dokud to jakž takž teploty dovolují a taky tohle spojení opálené kůže a vysokých bot máte rády, užijte si to do sytosti.

 

Kozačky + midi délky
Pokud nechcete prvoplánově ukazovat holé nohy, sukně nebo šaty v midi délce budou ta správná volba. Kozačky nad kolena se tak pěkně schovají pod spodní lem sukně/šatů a vytvoří krásný celistvý dojem. A holé nožky vám vykouknou opravdu jen občas.

 

Kozačky + mini délky
Kdo disponuje výstavními nohami nebo záviděníhodným opálením a nebojí se ofouknutí, může ke kozačkám, ať už nad kolena nebo jen pod, obléknout šortky. Jestli je doplníte o velký svetr, mikču nebo třeba delší volné sako, nemusí se rozhodně bát, že bude celý outfit působit moc sprosťácky :).

 

Boots + bare skin

It would be difficult to look for a combination sexier than boots worn on bare legs. If you like this combo, enjoy this combination while the weather allows!

 

Boots + midi lengths

If you’re not a fan of showing bare legs, you can always opt for skirts and dresses in midi length. You’ll hide your over the knee boots underneath the hem of your skirt/dress and thus create a wholesome effect. Your bare legs are sure to only peak through occasionally.

 

Boots + mini lengths

If you can afford to show off a beautiful pair of legs or an enviable tan and you’re not worried about feeling chilly, you can wear a pair of shorts along with your under-the-knee or over-the-knee boots. Weather you accessorize them with a large sweater, sweat shirt or a longer blazer you won’t have to worry about looking too sporty :) try a satin pair of shorts..they’re so in this season!

 


 
	Zdroj: Stockholm Streetstyle, Hippie, Hippie - Milkshake, Kenzas

	 

	 
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
1 Comment
Category: How to

Anonym September 29, 2014 01:37 pm
Ahojte, mám skvělou zprávu pro všechny fashion fanoušky - konečně i u nás vyšla kniha s názvem Jak se stát Pařížankou...ať žijete kdekoli :-) Dnes jsem si ji koupila v Neo Luxoru. Hezké pondělí všem. Zorka
reply

+ Add your comment