HOW TO WEAR: CARDIGAN

March 19, 2015


Obliba cardiganu stále roste. Dávno tomu, kdy to nebyl příliš trendy kousek a věkový průměr nositelek byl spíše...vyšší. Nicméně, změna je život a v současnou chvíli by byla naše šatna bez dlouhého pleteného cardiganu pěkná nuda. Tenhle svetr totiž utaháte na několik různých způsobů, vaše zakrytá záda vám poděkují a uvidíte, jak skvěle se kombinuje.

 

Kromě toho, že cardigan vypadá dobře i v podobě domácího outfitu (třeba s legínama a delším volným trikem), nebojte se ho přehodit třeba i přes lehké šaty. Čím více si pohrajete s materiály (satén/kůže/denim...), délkami (dlouhý cardigan/bunda do pasu...) a vrstvením, tím lépe.

 

A nezapomínejte na tenhle pletený „župan“ i v teplých měsících. Kombinace opálených nohou v šortkách a dlouhé pleteniny je taaaaak sexy.  


 
	Zdroj: Pinterest

	 

Zdroj: Pinterest

 

Get the look

Tags: , , , , , ,
3 Comments
Category: How to

Lucie March 19, 2015 10:18 am
A maminka mi dycky rika, ze vypadam jak hastros v cardiganu a kozene bundiccs najednou :) takze diky, ze nejsem uplne 'mimo' :)
reply
Lenka March 19, 2015 10:56 am
hodi sa pleteny kardigan aj zenam, ktore nemaju 175 cm? a viac kg ako modelky na fotkach? :) dakujem za tipy.
reply
Mag March 19, 2015 05:22 pm
A pro mě je cardigan kouskkem bez kterého si lét dedokážu ani trochu představit. A u moře pak úplně nejvíc, tam snad ani lepší kombinace nejde. Nejvíc se mi líbí s jednobarevný obyč trikem, denim kraťáskama a sandálkama, jako na fotce. Zkrátka v jednoduchosti je krása :)))
reply

+ Add your comment