HOW TO ZIP DRESS BY YOURSELF

April 17, 2016


Chystáte se na rande, trávíte hodiny před zrcadlem, pak si začnete oblékat ty krásné šaty, ve kterých vypadáte úžasně a je to tady. Nemůžete zapnout zip na zádech, doma není nikdo, kdo by vám pomohl, takže lekce jógy může začít. Kroutíte se tak, že by vám hadí žena v tuhle chvíli nesahala ani po kotníky a po náročném boji se zákeřným zipem skončíte celá zpocená. Tak tohle už si můžete pro příště odpustit. K hledání řešení mě dohnala vlastní zkušenost, když jsem se dlouhé minuty snažila zapnout overal. Nakonec jsem se musela zeptat kamaráda Googla, který mě navedl na skvělé video a ten nejbanálnější trik. Až jsem se styděla, že mě tohle nenapadlo samotnou...

 

Jak na to: Budete potřebovat obyčejnou šňůrku, nebo tenkou stužku, kterou prostě jen přivážete k zipu. Ano, to je všechno. Pomocí šňůrky už si zip hravě zapnete. Doporučujeme ji pak schovat do kabelky a při každé návštěvě toalety tenhle jednoduchý trik zopakovat. Někdy bývají ty nejjednodušší věci nejefektivnější!

 

@Pinterest

 

Užijte si neděli, vaše Alex!


Tags: , , , , , , , ,
1 Comment
Category: How to

Joanna April 18, 2016 09:18 am
No jo, ale jak to vyřešila Samantha v Sexu ve městě, taky není k zahození. Pamatujete větu: Můžeš přijít a udělat mi to.
reply

+ Add your comment