ICONIC LOAFERS

June 24, 2014


Vždycky jsem si je přála a nikdy nekoupila, protože... upřímně? Prostě pro mě byly příliš drahé na to, že jsou "placaté" :-)  Jenže jak už jsem se zmiňovala, s věkem přichází i touha plnit si své sny. V pracovní oblasti si je plním celkem úspěšně, takže zbývají ty materiální důkazy. Proto mi přistály v kanceláři fungl nové kožené mokasíny značky TOD'S.

 

Tenhle typ se šňůrkou kolem boty se jmenuje Gommino a vyrábí se už více než 35 let. Říká se jim "boty na řízení" (kvůli těm gumovým čuflíkům, které jsou na podrážce a na zadní části paty). Z tohohle úhlu pohledu jsou pro mě celkem zbytečné. Protože v placatých botech neumím řídit... a popravdě, ani moc chodit :-)  Ale je v nich jako v bačkorách!

 

Tak já se jdu učit chodit v botách bez podpatků a vy mějte krásný večer!

xo

Alenka

 

P.S.: Taky jsem nedávno přišla na to, že všechny moje placaté boty mají buď zvířecí vzor, flitry nebo kamínky. Prostě jakýkoli efekt, který "neženským" botám dodává trochu ženskosti. Zaplaťpánbůh, že tyhle loafers neměly s leopardím, ale s tygřím vzorem (sice jen 4 páry placatých bot, zato všechny leopardí, to už je až až).

 

I've always craving for these shoes but never bought them. To be honest they are quite expensive for... flat shoes, haha. But I'm getting older and viser (again haha) and start to appreciate real quality. And what else is better quality mark than Gommino moccasines by TOD'S. They call them "driving shoes". It's not an opption for me, because I can't drive (even WALK!) in flat shoes :-) Btw. I find out that all my flat shoes have a leopard print. So I'm very happy these beauties was available in tiger version.


Tags: , , , ,
2 Comments
Category: New in

Anonym June 25, 2014 12:57 am
Tak ty jsou luxusní! palec nahoru!
reply
anonym July 01, 2014 03:52 pm
až moc tygří, ale super
reply

+ Add your comment