IT'S ALL ABOUT SILVER

March 23, 2016


Zlato, stříbro a drahé kamení není jen výsadou králů (nebo vánočních večírků). Alespoň tohle jaro ne! Metalické barvy v hlavní roli se stříbrem se objevují úplně na všem, od šatů, až po sponku do vlasů. Některé modely z přehlídkových mol sice připomínaly úbory z Návštěvníků, když na to ale půjdete s citem, uděláte spoustu parády. Stačí malý detail – metalická kabelka, boty, nebo zrcadlové brýle a budete zářit na sto honů. Odrážející jarní sluníčko navíc udělá polovinu práce za vás, tu druhou, tedy správně to nakombinovat, už musíte zvládnout samy. Většinou ale stačí úplně základní kousky, metalický doplněk je sám o sobě tak výrazný, že se do větší divočiny pouštět nemusíte. My vám to přesto trochu ulehčíme – našly jsme ty nejlepší inspirace z ulic a vybraly pro vás ty nejstylovější doplňky.

 

Schválně, co myslíte, že už máme v košíčku my? Užívejte si jara! 


Tags: , , , , , , , , , , , , ,
6 Comments
Category: Inspo

Marcela March 23, 2016 09:33 pm
Díky za další "dávku" inspirace :) Mohla bych být na sebe aspoň trošku pyšná, protože stříbrné mokasiny n platformě jsem si koupila už loni ;) a je vidět, že jsem nesáhla moc vedle. Děkuju vám všem za každodenní zpříjemnění dnů (trochu krkolomná pochvala,že LOL ) ...ale vy víte :)))
reply
Škola stylu BACKSTAGE March 23, 2016 09:34 pm
Víme a moc si toho vážíme a straaaašně moc ti děkujeme!!!
Veronika H March 23, 2016 09:33 pm
Dík za krásnou insiraci.
reply
tatiana March 23, 2016 09:33 pm
určite boty :) pridávam jednu pre inšpiráciu :) http://www.zara.com/sk/sk/d%C3%A1mske/obuv/zobrazi%C5%A5-v%C5%A1etko/ploch%C3%A9-top%C3%A1nky-s-dierkami-c719531p3155362.html
reply
jana March 23, 2016 10:58 pm
velká gratulace Alex k celostánkovému postu v jednom nejmenovaném českém časopise, vše je perfektní....nejprv jsem si říkala, jak bych asi reagovala, kdyby moje dcera vystudovala práva a pak šla někam dělat asistentku k holkám s "hadrama" (velká nadsázka!!) ale joo...už to beru zpět, už jsi mne dávno přesvědčila, že seš holka na svým místě a gratuluji! Skvělé:-)
reply
Škola stylu Backstage March 24, 2016 11:30 am
Jé, ty jsi mě objevila už včera Jani? Moc děkuji!:) Ale neboj, doma nebylo žádné drama už od začátku, co jsem přišla se svým plánem. Naštěstí mě rodiče podporují ve všem, takže byli šťastní, že jsem se rozhodla jít vlastní cestou.:) Kéž by to tak měli nastavené všichni.:)

+ Add your comment