JAK FUNGUJÍ SILONKY VE SPREJI/HOW "SPRAY TIGHTS" WORKS

June 05, 2014


O našem všeobecně záporném vztahu k tělovým silonkám už určitě víte, že ano? ;-)  Tisíckrát jsme tohle téma rozebíraly v různých poradnách, učíme o tom na našich kurzech a školeních, zkrátka šíříme osvětu jak se dá. Ale protože víme, že je občas potřeba jasný důkaz, podívejte se nejdřív na fotky, co s krásnýma nožkama dokážou udělat běžné tělové silonky v článku TADY.

 

A teď vám ukážeme, jak úžasná je náhrada zvaná "tělové silonky ve spreji". Oficiálně se tenhle zázrak jmenuje MAKE-UP NA NOHY. Dokáže kůži na nohou zmatnit, sjednotit, zakryje modřiny i žilky. Narozdíl od silonek ale pořád zachovává strukturu a přirozený tvar nohy. Takže v nich nikdy nebudete vypadat jako se dvěma protetickými pomůckami (tak totiž působí nohy v silonkách). A můžete nám věřit, že se to, že nemáte punčocháče, pozná jedině po hmatu! Na pohled to nerozezná nikdo!!!

 

Nejlepší zkušenosti máme se značkou Sally Hansen. K sehnání je v DM drogerii buď jako sprej, nebo jako krém. Nepleťte si to ale se samoopalovacím krémem. Tohle nehnědne postupně. Skutečně je to make-up, který se roztírá mnohem snadněji, než samoopalováky. Takže se nemusíte bát žádných dodatečně vylezlých fleků.

 

Neotírá se o oblečení, večer ho jednoduše smyjete mýdlem a žinkou. My máme radši sprej, líp se roztírá. Po zkušenosti můžeme poradit, že je lepší nastříkat si make-up nejdřív do dlaně a pak roztírat na nohy. Když budete sprejovat nohy přímo, tak tím zasviníte celou koupelnu :-) 

 

Náš tip: Máte-li průměrně snědou pleť, pořiďte si odstín MEDIUM. Světlejším typům doporučujeme odstín LIGHT. Ten nejtmavší odstín už je fakt extrémně tmavý, že pro nás nefunguje ani v době, kdy se vrátíme z letní dovolené.

 

A na závěr důležité sdělení: firma Sally Hansen (ani dm drogerie) nás za tuhle propagaci NEPLATÍ a nikdy neplatila! Tohle je ozkoušený tip, o který se s vámi chceme podělit. Abyste v létě nemusely do kanceláří pořád chodit v nevzhledných silonkách!

 

You already know about our general dislike toward skin-coloured tights, right? We’ve gone over it all on countless advice forums, we teach about it in our courses..to cut it short, we try to educate the public whenever we can. But because we know that every now and then some clear proof if needed to prove a point (excuse the pun), have a look HERE at what skin-coloured tights can do to a nice pair of legs.

And now we’ll show you how amazing the alternative is – spray-on tights. Officially, this miracle is called MAKE-UP FOR LEGS. It makes the skin on your legs looks matte, unifies its’ colour, hides bruises and veins. As opposed to tights though, it maintains your legs’ natural structure and shape. So you’ll never look like you’ve got two prosthetics on (because that’s what legs in tights look like). On top of that, believe us when we say that the only way to discover you’re not actually wearing tights is by touch! No one will be able to tell the difference just by looking.

We most prefer the brand Sally Hansen. It’s available in dm drogerie either as a spray or as a cream. This is not to be confused with self-tanning lotion! This doesn’t turn brown gradually. It really is make-up which is a lot easier to apply than self-tanning cream. And that means you don’t have to worry about patches, splotches or stains turning up on your legs after you leave the house.

It doesn’t rub off on clothes, it comes off easily with soap and cloth. We prefer the spray which is easier to rub in. From experience we advise you to spray the make-up into your hands first and subsequently apply it on your legs. If you spray it on directly your whole bathroom will end up being a mess :-)

Our tip: If your skin is moderately dark, go for the MEDIUM shade. If your skin is lighter go for LIGHT. The darkest available shade is really quite dark and doesn’t work for us even when we come back tanned from a holiday.

And one more important announcement: Sally Hansen (or dm drogerie for that matter) is not and hasn’t been paying us for this promotion. This is merely a tried and tested tip that we wanted to share with you...to avoid you having to go to work wearing ugly tights! 


 
	FOTKY PŘED APLIKACÍ

	 

	 

FOTKY PŘED APLIKACÍ

 

 

 
	FOTKY PO APLIKACI

	 

	A ještě jedna poznámka, jen pro pořádek: Ani jedna fotka není retušovaná. Jen bílá barva pozadí je "vytažená", ale nohou se ve photoshopu nikdo ani nedotknul! ;-)

	 

FOTKY PO APLIKACI

 

A ještě jedna poznámka, jen pro pořádek: Ani jedna fotka není retušovaná. Jen bílá barva pozadí je "vytažená", ale nohou se ve photoshopu nikdo ani nedotknul! ;-)

 

Tags: , , , ,
19 Comments
Category: How to

Lucka June 05, 2014 11:50 am
Skvělá věcička, nedám na ni dopustit! jen spíš už preferuju krém, právě proto že sprej mi vždy zaneřádil celou koupelnu. Dobrý tip zkusit ho nastříkat nejdřív do dlaně!
reply
Anonym June 05, 2014 12:04 pm
A fakt se to neotře ani o bílé šaty? Zázrak!
reply
Škola stylu BACKSTAGE June 05, 2014 12:33 pm
K tomu máme 2 věci, které jsou důležité: 1. Když je střih bílé sukně/šatů hodně těsný (nebo rovnou elastický), tak se samozřejmě make-up na látku přenese. Ale není to nic, co by se nedalo normálně vyprat. 2. Když máš sukni/šaty, tak si nemažeš ty nohy až nahoru, ale stačí jen kus nad lem oblečení, takže rozhodně nebudeš mít podšívku zamazanou odshora až dolů ;)
Kate June 05, 2014 12:34 pm
Od té doby, co jste ho holky v BS doporučili na kurzu a já ho hned běžela vyzkoušet, na něj nedám dopustit. Mám krém. Při aplikaci smíchávám s tělovým mlékem nebo kokosovým olejem, protože mám suchou pokožku a dávám dvě vrstvy. Mohu potvrdit, že to vypadá skvěle!:-)
reply
Škola stylu BACKSTAGE June 05, 2014 12:39 pm
Mlask!
Saska June 05, 2014 01:33 pm
Wooooow, no tak uz viem co si kupim pri navsteve drogerie :) Teraz som 2 tyzdne pri mori a som dost opalena, ale mam nepekne fliacky po jazvach a tak... :/ Chcem sa vas este spytat, kolko jedna flaska vydrzi pouziti? :) A nakoniec , ste TOP :33
reply
Škola stylu BACKSTAGE June 05, 2014 01:36 pm
Saska, to se dá těžko říct. Podle toho, jak často ho budeš používat. Já (Alenka) ho používám jen občas a vydržel mi celé léto. Když budeš sprejovat obden, tak odhadujeme tak měsíc.
Lila June 05, 2014 01:33 pm
Kocky,kdyz si dam tenhle sprej, neni to videt, ze je to neco na nohach?
reply
Škola stylu BACKSTAGE June 05, 2014 01:35 pm
Lila, teď jsi nás skutečně zmátla :-) Vůbec netušíme, na co se ptáš. Vždyť jsou tu fotky PŘED a PO, takže přece vidíš, co je "na nohách vidět" :-)
Cathy thuy June 05, 2014 05:51 pm
Uzasne! A zrovna na tyhle pripravky mam slevu od dm drogerie :)) zitra tam hned letim!
reply
Irča June 05, 2014 08:28 pm
Na vaše doporučení jsem si ho koupila už loni a nedám na něj dopustit! Jen doporučuji si před aplikací ještě natřít nohy nějakým tělovým mlékem, lépe se potom make-up roztírá :)
reply
Martina June 13, 2014 03:22 pm
netuším jestli to není blbost ale radši se zeptám :-) Je lepší třeba zafixovat tyto "punčochy" ještě fixátorem make-upu? Jde mi o to, aby se mi to neroztékalo potem. Děkuji za odpověď a přeji hezký den :)
reply
Škola stylu BACKSTAGE June 13, 2014 04:05 pm
Marti, to jsme nikdy nezkoušely :) Ale potem se to určitě nehne, to se absolutně nemusíš bát!
Marie June 20, 2014 02:43 pm
Ahoj, na vaše doporučení jsem si ho hned koupila v DM. Na krém je dokonce sleva. jsem jarní typ a light odstín byl akorát. Krém se dobře roztírá, použila jsem na nohy až do třísel asi vlašský ořech (velikost 38). Běhala jsem s tímto krémem celý den od rána do večera a jediné, co jsem obarvila, tak okraj bílého ubrusu pod stolem, za kterým jsem celý den střídavě posedávala. Zmizely žilky, rozšířené křečáky a pánové se nemohli vynadívat. Je to luxus.
reply
Iva July 24, 2014 10:13 am
Díky za tip! Nemám výstavní nožky, ale letos poprvé chodím v 3/4 kalhotách. Nohy namazané vypadají podstatně lépe a podpatky dodají chybějící sebevědomí :-)
reply
Anonym May 12, 2015 12:46 pm
Dobry den chci se zeptat zakrylo by to i tetovani?
reply
Škola stylu BACKSTAGE May 12, 2015 12:51 pm
Nene, tetování to nezakryje.
Lenka November 23, 2015 05:06 pm
Mohu se prosím zeptat, zda se sprej může použít i v zimě?
reply
Hanka June 02, 2016 10:52 am
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký odstín jste použily na fotkách? Doufám, že si to ještě budete pamatovat, přecejen už je to starší článek.. :) Děkuji
reply

+ Add your comment