JAK SE OBLÉKNOU NA MANŽELOVU FIREMNÍ VEČEŘI

March 10, 2015


1 Parfemy Elnino     2 Matchesfashion     3 Topshop     4 Matchesfashion     5 Asos     6 Matchesfashion     7 Lindex     8 Topshop     9 Asos     10 River Island     11 Baťa

 

Protože nám včera sluníčko trochu překazilo plány,  svou týdenní dávku "Co si obléknout na" servírujeme až dnes. A za odměnu za vaši trpělivost nepůjde o outfit jeden, ale dva. Kam vyrážíme tentokrát? Manželovi jako doprovod na firemní večeři.

Pro takovouto příležitost se velmi složitě obléká - musíte být šperkem svého manžela, ale zároveň by to měl být on, kdo bude zářit. Je také důležité, o jakou firmu půjde, je-li to spíše konzervativní firma nebo rodinná. A potom je tady podnik, příležitost...prostě nepřeberné množství situací, které malinko váš outfit pozmění.

My nakonec vybrali dva - jeden opravdu konzervativní a jeden uvolněnější, stále však elegantní. Malé černé, doplňte už jen krásnými šperky, stříbrným psaníčkem a červenou rtěnkou a famme fatale je na světě. V druhém případě není nutné mít mnoho šperků, krajkové sukně a barevné psaníčko jsou ozdobou dostatečnou. Halenku můžete mít bílou i černou, v bílé budete vypadat víc andělsky, černá dodá na serióznosti, v každém případě ji nezapomeňte zastrčit do sukně.

Nakonec jen připomínáme, že tělové silonky jsou velkým NE, pokud už nějaké punčošky mít musíte, pořiďte si černé.


Tags: , , , , ,
0 Comments
Category: How to